Paskelbtas Palangos poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas

dsc_0044-2
Palanga
Palangos miesto savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Palangos miesto savivaldybė

Šią savaitę paskelbtas Palangos miesto poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas, tad jau neilgai trukus ši sveikatos priežiūros įstaiga pasikeis – taps ne tik gražesnė, bet ir gerokai patogesnė tiek lankytojams, tiek čia dirbantiems medikams. Planuojama, kad konkurso laimėtojas paaiškės sausio viduryje.

Rekonstrukcijos metu darbai turės būti organizuojami taip, kad poliklinikos pastate nepertraukiamai būtų teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

Rekonstrukcijos metu numatoma perplanuoti patalpas, jas pritaikyti žmonėms su negalia. Gyventojų patogumui bus įrengtas liftas.

Siekiant užtikrinti gyventojų ir darbuotojų patogumą bei saugumą, bus įrengta žaibosauga, šildymo vėdinimo rekuperacinė sistema su kondicionavimu, gaisro ir apsaugos vaizdo stebėjimo signalizacijų sistemos, kompiuteriniai ir telefono tinklai.

Kiek pasikeis ir poliklinikos pastato fasadas – planuojama  nugriauti du įėjimus pietiniame fasade, o šiaurinėje pastato pusėje bus įrengtas pandusas.

Pirmasis darbų etapas jau įgyvendinamas – baigiami skalbyklos-katilinės pastato griovimo darbai. Šio nenaudoto pastato vietoje bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.