Telefoniniai sukčiai į melo pinkles įviliojo bendrovės direktorę

Telefoniniai sukčiai vis dar siautėja. Šįsyk į nenaudėlių spąstus pakliuvo vienos Šiaulių bendrovės direktorė, iš kurios išviliota solidi pinigų suma. Tiesa, laiku susivokus, dalį pinigų banko darbuotojams pavyko užšaldyti.

Kovo 14 d., antradienį, apie 12 val. 40 min. Šiauliuose, į bendrovės direktorės mobiliojo ryšio telefoną paskambino du vyriškiai, kurie prisistatė policijos pareigūnais. Pasak įvykį tiriančių pareigūnų, sukčiai moterį bandė įtikinti, kad per jos banko sąskaitą gali būti „plaunami“ pinigai, o norint šią informaciją patikrinti, jiems būtini moters elektroninės bankininkystės duomenys.

Vagišių istorija moterį įtikino. Atskleisti elektroninės bankininkystės duomenys leido sukčiams iš įmonės sąskaitos pasisavinti 2100 Eur. Tiesa, vagišių užmačiose buvo kur kas didesnė pinigų suma, tačiau, laimei, pinigus pavyko laiku užšaldyti.

Apie įvykį policijos pareigūnams pranešė pati nukentėjusioji. Mįslingas sukčiavimo atvejis tiriamas. Kol kas įtariamųjų nėra.

Nors šiomis dienomis, pasak Šiaulių policijos pareigūnų, tai vienintelis toks sukčiavimo atvejis, pati apgaulės schema – labai dažna.

Policijos pareigūnai įspėja, kad nepažįstamiems asmenims šiukštu atskleisti ne tik konfidencialius savo banko sąskaitos duomenis, bet ir vardą, pavardę ar asmens kodą. Kilus įtarimui, kad susidūrėte su sukčiumi, derėtų nedelsiant skambinti į policiją bendruoju pagalbos numeriu 112.

Ugnė Liaudanskytė

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas