Šiaulių politikai susitarė. Bet ar ilgam?

Praėjus netikėtai sklandžiam miesto tarybos posėdžiui, kai po mėnesius trukusių politinių batalijų, beveik vienbalsiai pagaliau buvo išrinktas naujas administracijos direktorius Antanas Bartulis ir Šiauliai išvengė pirmalaikių rinkimų, pasigirdo viltingų spėlionių, kad tai gali reikšti paliaubas tarp iki šiol aršiai konfrontavusių – daugumos ir merą palaikančiųjų – stovyklų.

Tačiau kol vieni kalba apie kompromisus ir bendro darbo pradžią, kiti puse lūpų prasitaria, kad karo kirvis dar neužkastas.

Nors naujojo miesto savivaldybės administracijos direktoriaus – Antano Bartulio – kandidatūrą palaikė net 26 tarybos nariai iš 29 balsavusių, daugumos atstovai prasitaria, kad toks vienbalsis sprendimas – ir savotiška nuolaida. Esą kitą kandidatą – Andrių Mazuronį – į administracijos direktoriaus postą siūliusi tarybos dauguma paprasčiausiai pavargo nuo užsitęsusio politinio chaoso, nugesino ambicijas ir leidosi į kompromisą. Esą vien tam, kad pagaliau būtų dirbama išvien, miesto labui.

Plačiau – video reportaže.

 

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas