Šiaulių jaunimas kviečia į koncertą „Kelk sparnus aukščiau“

Kovo 18 d. 16 val. koncertų salėje „Saulė“ vyks jaunimo saviraiškos koncertas „Kelk sparnus aukščiau“. Keturių valandų trukmės renginyje jaunimas pristatys savo talentus dainavimo, šokio, vaidybos srityse. Renginio pabaigoje savo pasirodymus surengs keletas žinomų Lietuvos atlikėjų.

Pasak Šiaulių iniciatyvinės grupės narių, šio renginio tikslas – įtraukti jaunimą į kultūrinį Šiaulių miesto gyvenimą, paskatinti jaunus žmones domėtis menu, suteikti jiems galimybę turiningai praleisti laisvalaikį ir turėti neribotas galimybes saviraiškai.

Renginio metu savo talentus pristatys ne tik šiauliečiai, bet ir jaunimas iš Šiaulių apskrities. Visų renginio dalyvių pasirodymus vertins komisija, kuri išrinks 15 nugalėtojų. Geriausių pasirodymų autoriai leisis į turą po Lietuvos miestus.

Renginio organizatoriai džiaugiasi ir dėkoja rėmėjams už finansinę paramą, skirtą renginio įgyvendinimui ir už dovanas, kuriomis bus apdovanoti renginio dalyviai.

Įėjimas į jaunimo saviraiškos koncertą „Kelk sparnus aukščiau“ nemokamas.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas