Rinkimams artėjant’2016: kandidatas Gintautas Sitnikas

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 9

 1. oi oi
  2016-10-21 18:38 Atsakyti Pranešti

  Reikėtų Rimai peržiūrėti savo balsavimus ,,naktinės ręformos ,,valdymo laikotarpio metu,,!!ir neapsimesti ,kad jos balsavimai nelėmė .Sėkmės Agrokorcernui****

 2. vlads
  2016-10-21 10:27 Atsakyti Pranešti

  Naujas yra naujas,

 3. Irena
  2016-10-21 09:16 Atsakyti Pranešti

  Visiškai pritariu Jonui. Balsuosime už šiaulietį kandidatą. Nauji politikai stropiau dirba, labiau siekia pozityvių pokyčių.

 4. Ignas
  2016-10-21 09:06 Atsakyti Pranešti

  Labas, visiems. Įdomus pasisakymas p. Rimos. O kaip jau skiriasi tie Seimo nariai vienmandatėje išrinkti ir patekę pagal sąrašą? Jų funkcijos kitokios? Dėl žmonių pasitikėjimo, tai jie jau parodė pirmajame ture, kad pasitiki. Ar ne tiesa? Toks įspūdis, kad R.Baškienė turėtų būti nepatenkinta, kaip mažas vaikas, gavusi saldainį ne iš tos rankos? Na tuomet atsiprašau…Įdomu ar tikrai taip ir yra?
  O šiaip pabūkime protingieji kurmiai – Kuršėnų-Dainų apygardos rinkėjai, paskaičiuokime. Jei palaikysime naują kandidatą G.Sitniką, tai vienas plius vienas lygu du Seimo nariai mūsų apygardoje. Jei balsuosime už R.Baškienę ( kurią tikrai palaikėme pirmajame ture, parodėme savo pasitikėjimą) lygu vienas seimo narys mūsų apygardoje ir iš kažkur ateis į seima dar vienas ar ponia, kuriems mes tikrai nerupėsime. O gal visai mes nesigaudome paprastoje aritmetikoje? Visgi klaidina kas ar neklaidina, rinksiuosi du. Manau gana čia skirstytis vienoks ar kitoks. Turi mums visiems rūpėti, įdarbinsim du seimo narius ir kažko pagaliau pasieksim.

 5. Jonas
  2016-10-21 08:40 Atsakyti Pranešti

  Manau rinkimų įstatymą seniausiai reikėjo keisti. Gudru, jei nepapuoliau vienmandatėje, gal pagal sąrašą praslysiu. O jei papuoliau, tai atsivesiu chiebros? Tuomet tokie kaip Uzpaskichas turi ką pasakyti. Ne ne. Žmonės protingi, jų nesuklaidinsi.

 6. vytautas
  2016-10-21 08:08 Atsakyti Pranešti

  Nesuprantu,tai išrinktas pagal sąrašą neatstovaus rinkėjų interesų? :)

 7. Rima
  2016-10-20 23:25 Atsakyti Pranešti

  Antrajame rinkimų ture kandidatuojantis Kuršėnų-Dainų rinkimų apygardoje Gintautas Sitnikas pasirinko keistą kovos taktiką – rinkėjų klaidinimą, nes visuose pasisakymuose ir straipsniuose ar televizijos laidose bei susitikimuose su gyventojais jis ir jo komandos nariai teigia rinkėjams , kad R. Baškienė jau išrinkta į Seimą ir už ją balsuoti nebereikia arba tai, kad ši apygarda turės du Seimo narius. taip, pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą Baškienė tapo Seimo nare. Tačiau pagal Seimo rinkimų įstatymą antrame rinkimų ture dalyvaujantys kandidatai, nors ir išrinkti pagal partijos sąrašus yra pilnateisiai kandidatai ir kitas kandidatas dėl to neturi jokio pirmumo ar išskirtinumo. Vienmandatinėje apygardoje išrenkamas tik vienas Seimo narys, todėl G. Sitniko teiginiai, kad reikia rinkti jį ir tokiu atveju rinkimų apygardoje dirbs du Seimo nariai – neatitinka tiesos.
  Atkreiptinas dėmesys, kad vienmandatinėje apygardoje išrinktas Seimo narys įgyja to krašto žmonių pasitikėjimą ir juos atstovauja, šios prievolės neturi pagal sąrašą išrinktas Seimo narys. Noras tapti Seimo nariu negali suteikti teisės klaidinti rinkėjus, o tuo pačiu tai parodo naujojo politiko elgesį. Dar keisčiau atrodo, kad politikas kaltina rinkėjus pirmame rinkimų ture balsavus spontaniškai… Tikiu, kad rinkėjai pasirinks atsakingai.

  1. Jolanta
   2016-10-21 13:01 Atsakyti Pranešti

   P. Rima, ar kartais ne pati Baškienė būsite? :D Nesuprantu, kodėl manote, jog kandidatas Sitnikas teigia, jog už konkurentę (tikriausiai jus) balsuoti jau nereikia. Manau priešingai, jis niekam nieko nebando įteigti, tai tiesiog paprastas paaiškinimas žmonėms, kurie ne itin gaudosi rinkimų sistemoje. Sutinku, kad pagal sąrašą išrinktas narys neturi prievolės dirbti savo kraštui, bet argi politiko darbas vardan savo žmonių turi būti prievolė??? Mano supratimu, nesvarbu kokiu būdu narys patenka į Seimą, svarbu kad jis/ji stengtųsi savo krašto labui, o ne dirbtų dėl to, kad tokia jo prievolė. Tokiu atveju ir darbai per 4 metus būna vos pastebimi

  2. rinkėjui
   2016-10-21 22:00 Atsakyti Pranešti

   Internetinėje erdvėje galima perskaityti įvairių atsiliepimų, kuriais stengiamasi paveikti rinkėją. Siekdami pateikti tikslią informaciją dėl jau į Seimą išrinktų, tačiau dar nepatvirtintų kandidatų vienmandatėse apygardose, cituojame Šiaulių krašto žurnalistę Rūtą Jankuvienę: “Pagal Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą į Seimą jau patenka ir R.Baškienė, ir rinkėjų reitinguoti V.Simulik bei S.Tumėnas. Rinkėjai reitinguodami sąrašą V.Simulik pakėlė į 13-ą vietą iš 16-os, o S.Tumėną net per 10 vietų – į 19-ą iš 29-os.” (“Šiauliai ir apskritis sužaliavo” 2016 m. spalio 11 d.) Daugiau informacijos rasite http://www.vrk.lt

Komentaro rašymas