Radviliškio miestui V. Kudirkos pagrindinės mokyklos mokiniai padovanojo 450 žydinčių tulpių

Radviliškio miesto 450-ojo jubiliejaus proga Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos bendruomenė padovanojo miestui 450 tulpių žiedų.

Radviliškio sporto arenoje į didžiulės tulpės formą sudėliotos mokinių dekoruotuose vazonėliuose pražydintos tulpės – tai bandymas užfiksuoti rekordą „Daugiausia pasodintų ir dovanotų miestui tulpių“. Rekordas pretenduoja patekti į Lietuvos mokinių rekordų knygą.

„Užtrukome tik 20 minučių, o įspūdžių ir teigiamų emocijų bus visiems metams“, – sakė didžiausioji staigmenos organizatorė, Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos direktorė Rasa Dagienė. Jos vadovaujamos mokyklos mokiniai dar ir Lietuvą su gimtadieniu pasveikino – sušoko masinį šokį skambant M. Mikutavičiaus dainai „Aš tikrai myliu Lietuvą“.

Didžiulę tulpę matavo nepriklausomi ir nesuinteresuoti ekspertai: Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir gėlių salono Vijolės gėlės savininkė Vijolė Česienė. Didžiulės tulpės ilgis – 8,40 m, plotis – 3,40 m.

Dovaną Radviliškiui priėmė Radviliškio miesto seniūno pareigas laikinai einanti seniūno pavaduotoja Vigilija Dževečkienė ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Pasak jų, tai – tikrai neįprasta, bet spalvinga ir akį džiuginanti staigmena.

Didžiulę tulpę dėliojo, vazonėlius dekoravo Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos bendruomenė.

Po šventės didžiausia dovanota tulpė buvo išardyta ir išdalyta miesto įstaigoms, organizacijoms, gyventojams ir praeiviams. Tokiu gražiu būdu visiems radviliškiečiams priminta, kad 2017-tieji metai – jubiliejiniai, 450-tieji, Radviliškio miesto metai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas