Prieš Kovo 11-ąją miesto bulvare Tautišką giesmę giedojo šimtai jaunimo

Šiandien, kovo 10 d., skambiai ir patriotiškai buvo atidaryta šventė „Marguok! Verbuok! Su Lietuva!”. Šimtai Šiaulių ugdymo įstaigų moksleivių kartu su “Polifonijos” choru sugiedojo Tautišką giesmę.

Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare prie Kaštonų alėjos nuskambėjo Lietuvos himnas. Artėjant Nepriklausomybės atkūrimo dienai, šia gražia gaida buvo atidarytas renginių, skirtų Kovo 11-ajai paminėti, maratonas. Sugiedoti Tautišką giesmę 12 val. susirinko didžiulė minia jaunimo – apie 700 Šiaulių Didždvario gimnazijos ir kitų centrinių ugdymo įstaigų moksleivių. Jie, sustoję į žiedo formą, Lietuvos himną giedojo kartu su Šiaulių valstybiniu kameriniu choru „Polifonija“.

Bulvare vykusiame renginyje dalyvavo ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, vyskupas Eugenijus Bartulis, Turizmo informacijos centro direktorė Rūta Stankuvienė, Didždvario gimnazijos direktorius Vitalis Balsevičius.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas