Prie perėjos buvo partrenktas vyriškis

Trečiadienio vakarą, apie 18 val., Tilžės gatvėje prie perėjos buvo partrenktas žmogus. Į nelaimės vietą atvyko greitoji ir policijos pareigūnai.

Po automobilio ratais papuolė pusamžis vyriškis. Nelaimė įvyko, kai “Volkswagen Golf” vairuotojas, kuris buvo blaivus, nesustojo praleisti pėsčiojo, nors kita eismo juosta važiavęs vairuotojas jau buvo sustojęs. Laimei, vyriškis po susidūrimo su automobiliu liko sąmoningas, tačiau skundėsi galvos sutrenkimu. Į įvykio vietą atskubėjo greitoji, tačiau medikų pagalbos nukentėjusysis atsisakė. Pretenzijų vairuotojui taip pat sakė neturįs.

Liudininkai sako, kad po nelaimės nukentėjo ir transporto priemonė. Pasak jų, “Volkswagen Golf” neteko vieno veidrodėlio, mat į jį ir trenkėsi vyriškis, taip pat iškilo priekinis stiklas.

Dėl šios nelaimės toje gatvės atkarpoje buvo susidariusios nedidelės spūstys.

Dėkojame skaitytojai už nuotraukas. Primename, kad savo pastebėjimus, nuotraukas, vaizdo medžiagą galite siųsti el. paštu redakcija@etaplius.lt arba įkelkite per tam skirtą formą.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas