Bendruomenė prašo pagalbos: Kraupioje Lyduvėnų avarijoje žuvo Padubysio šventuoju vadinamo Žano sūnus

Vakar kraupi avarija netoli Lyduvėnų miestelio nusinešė dviejų vyrų ir mažo berniuko gyvybes. Bendruomenė sukrėsta – avarijoje žuvo Padubysio šventuoju vadinamo Žano sūnus ir 2 bendruomenės vyrai.

„Die­vas yra Mei­lė“, – toks už­ra­šas ant pa­sta­to sie­nos pa­si­tin­ka įsu­kant į ant Du­by­sos kran­to esan­čią Ža­no Ta­lan­džio, jo žmo­nos Li­nos ir jų vaikučių so­dy­bą. Deja, Dievas vieną mažąjį Talandžių berniuką pasiėmė pas save.

P1040771

“Gydymo, laidotuvių, bendruomenės, automobilio ir kitų išlaidų bus gausybė. Talandžiai, tai žmonės, kurie visada yra atsisukę labiau į kitus nei į save”, – ragina bendruomenė, kuriai ši šeimyna ne kartą yra ištiesusi pagalbos ranką.
Aukokime. 
LT894010043800119377 DNB BANKAS, LINA TALANDIENE. 
Mokėjimo skiltyje būtinai rašykite: AUKA.
Apie kilnią Žano ir Linos Talandžių šeimą Etaplius.lt jau rašė – Tam­siau­sia bū­na prieš auš­rą, Žanas – žmogus, pa­de­dan­tis į al­ko­ho­lio ir nar­ko­ti­kų liū­ną įklim­pu­siems vy­rams ir mo­te­rims at­ras­ti švie­są.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas