Prasidėjo Europos teniso asociacijos “Toyota Cup” turnyras

Sausio 9 dieną Šiaulių teniso mokykloje startavo Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) keturiolikmečių ir jaunesnių sportininkų turnyras “Toyota Cup 2017″. Pagrindinėse vienetų varžybose žaidžia 12 Lietuvos tenisininkų ir 9 tenisininkės.

Jame dalyvauja sportininkai iš 12 valstybių. Lietuvai turnyre atstovauja 21 tenisininkas, iš kurių 6 yra mokyklos auklėtiniai – Emilija Tverijonaitė, Klaudija Bubelytė, Junita Kalnikaitė, Tauras Mickus, Nojus Rimkevičius, Dominykas Stonkus.

Geriausiai sekasi Emilijai Tverijonaitei, šiaulietė 7-6(3) 6-4 pirmajame rate nugalėjo latvę Eva Zazdravniha.

“Kol kas sunku pasakyti ar kas nors iš šių metų varžybų dalyvių ateityje pasirinks profesionalaus tenisininko kelią, tačiau emocijos mokykloje verda nuo pat pirmos kvalifikacinio turnyro dienos. Kita vertus galiu pasakyti, kad šiame turnyre kažkada yra žaidę ir mūsų Daviso rinktinės nariai – Lukas Mugevičius, Tadas Babelis”, – sako Šiaulių teniso mokyklos direktorius Mindaugas Šerepka.

Kalbėdamas apie Lietuvos tenisininkų galimybes šiame turnyre, M. Šerepka visų pirma išskiria ne rezultatus, o galimybes išbandyti jėgas su aukštesnį reitingą turinčiais žaidėjais.

“Nemažai daliai turnyre žaidžiančių lietuvių tai yra vienos pirmųjų U14 varžybų. Todėl didelių pergalių kol kas mes nesitikime. Tiesiog norime, kad vaikai, žaisdami prieš vyresnius varžovus, įgytų naujų patirčių, pamatytų savo klaidas ir kartu su treneriais su dar didesniu užsidegimu grįžtų į treniruotes”.

“Toyota Cup 2017″ finalai bus žaidžiami šį šeštadienį, o varžyboms pasibaigus Šiaulių teniso mokykla ims rengtis turbūt svarbiausiam sezono išbandymui: Daviso taurės varžyboms tarp Lietuvos ir Madagaskaro rinktinių.

Lauryno Grigelio ir Luko Mugevičiaus vedini lietuviai sausio 30 dieną Šiauliuose pradės pasirengimo stovyklą, o mačas prieš Madagaskaro tenisininkus dviem vienetų susitikimais startuos vasario 3 dieną.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas