Pakruojiškis nelegalias cigaretes slėpė skalbimo mašinoje

Vasario 2 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai Klovainių miestelio gyventojo namuose aptiko 40 pakelių neteisėtai laikomų cigarečių.

Tikrindami informaciją apie nelegalią prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis, Veiklos skyriaus tyrėjai nuvyko į Pakruojo r. Klovainių miestelio gyventojo namus. Patikrinimo metu vyriškis parodė skalbimo mašinoje laikomus cigarečių „Fest 7“ ir „NZ Gold Super Slims“ pakelius su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo tvarkos pažeidimo pradėta administracinė teisena.

Policija primena, kad akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas, laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas užtraukia baudą su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas