D. Rapšys – pasaulio vicečempionas

(Pirmas iš kairės) Danas Rapšys, Sunwoo Hwango, Luke Hobson (Hiroyuki Nakamura/World Aquatics nuotr.)

Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“Šaltinis: Etaplius.LT

292018

Danas Rapšys tapo Pasaulio plaukimo čempionato, 2024 m. vasario 11-18 d. vykstančio Dohoje (Kataras), vicečempionu.

Pasaulio plaukimo čempionato pusfinalyje Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ sportininkas 200 m laisvu stiliumi įveikė per 1 min 44,96 sek. ir, pralenkęs 66 varžovus, pirmu numeriu pateko į finalą.

Nors finaliniame etape plaukikas pademonstravo 1 min 45,05 sek. rezultatą, to pakako iškovoti antrą vietą. Nuo nugalėtojo, Pietų Korėjos atstovo Sunwoo Hwango, jį teskyrė 0,3 sekundės. Bronzos medalį laimėjo amerikietis Luke Hobson (1 min. 45,26 sek.).

Pasaulio čempionato ilgajame (50 m) baseine sidabro medalis – pirmas D. Rapšio karjeroje.

Čempionate plaukikui patarimus dalijo „Delfino“ treneris Paulius Povilionis.