Muzikos mokyklų laukia permainos

Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas surengė posėdį, kuriame svarstyta galimybė optimizuoti rajono muzikos mokyklų tinklą ir Naujosios Akmenės muzikos mokyklą perkelti į „Saulėtekio“ progimnazijos patalpas.

Posėdyje dalyvavo Savivaldybės tarybos nariai R.Sudaris, S. Momkauskas, J. Kanavolas, V. Kenstavičius, meras V. Mitrofanovas, Administracijos direktorė A. Laucienė, Centralizuoto savivaldybės vidaus audito skyriaus vadovė I. Jazbutienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas V.Juozapavičius, Ventos muzikos mokyklos direktorė M. Voronovienė, Naujosios Akmenės muzikos mokyklos direktorės pavaduotojas V. Bogavičius, „Saulėtekio“ progimnazijos direktorius K. Kurpius.

Švietimo, kultūros ir sporto komiteto vadovas R.Sudaris akcentavo, jog moksleivių skaičius rajone gerokai sumažėjo, tad dabar privalu mažinti ir mokymo įstaigų administravimo išlaidas, o netolimoje ateityje – gerinti mokymo bazę. Bene priimtiniausias būdas to siekiant – visas tris rajone veikiančios muzikos mokyklos sujungti į vieną menų mokyklą su centru Naujojoje Akmenėje ir filialais Ventoje ir Akmenėje.

Naujosios Akmenės muzikos mokyklą iš senųjų patalpų miesto pakraštyje perkėlus į „Saulėtekio“ progimnazijos vieną iš korpusų sumažės išlaidos patalpoms šildyti, miesto centre bus patogiau vaikams ir pedagogams. Deja, nebelieka vilčių ir galimybių, kad muzikos mokykla įsikurs renovuotose patalpose Taikos gatvėje, kaip svajota anksčiau. Šis, buvusios miesto pirmosios mokyklos, apleistas pastatas griūva, jam renovuoti nebesitikima gauti.

Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas likusiems komitetams siūlys priimti sprendimus dėl apsvarstytų klausimų, o Savivaldybės administraciją ketinama įpareigoti juos vykdyti.

Savivaldybės administracijos viešųjų ryšių vyriausioji specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Autorės nuotr.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas