Meno ir kultūros premijomis apdovanoti ir iš Šiaulių regiono kilę menininkai

Sausio 11-ąją, trečiadienį, Ministrų Kabinetas posėdyje paskyrė kultūros ir meno premijas. 

Iš dvylikos apdovanotųjų šį garbingą įvertinimą gavo ir Šiaulių regiono menininkai. Premijomis džiaugiasi šiaulietis menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis ir iš Radviliškio kilęs kino operatorius Viktoras Radzevičius. Laureatams buvo įteiktos 12 920 eurų premijos.

Šios premijos taip pat buvo skirtos ir  muzikologui Edmundui Gedgaudui, grafikei Danutei Gražienei, rašytojui Vincui Ramučiui Gudaičiui, muziejininkei, menotyrininkei Lolitai Jablonskienei, architektui Arūnui Eduardui Paslaičiui, tapytojai Nomedai Saukienei, poetui Rimvydui Stankevičiui, baleto ir dailės istorikui Helmutui Šabasevičiui, žurnalistui, rašytojui Jonui Laimonui Tapinui, tautodailininkui Vytautui Valiušiui.

Premijomis siekiama įvertinti Lietuvos, taip pat pasaulio lietuvių bendruomenės kultūros ir meno kūrėjų ir veikėjų indėlį į kultūrą ir meną bei ypatingus šios srities nuopelnus.

Vyriausybės kultūros ir meno premijos skiriamos nuo 1997 m.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas