Irma Jurgelevičiūtė atvyksta į mūsų kraštą surengti išskirtinį Šviesų teatru palytėtą koncertą „ESU“

„ESU“ – tai viskas viename. Tai ir tyla, ir pokalbis apie viską – tuštumą ir pilnatvę. „ESU“ – apie ją ir apie mus – kiekvieną iš mūsų atskirai ir kartu.

Tęsianti jausmingą ir sėkmingą koncertinį turą „ESU“, IRMA JURGELEVIČIŪTĖ atvyksta į mūsų kraštą surengti išskirtinį Šviesų teatru palytėtą koncertą.

Gyvenime nėra viršvalandžių. Negali pradėti nuo pradžios? Pradėk nuo dabar. Sukurk naują pabaigą, nes tai – visa ko pradžia. Ir tuomet tark „ESU“.

Todėl ji, ilgesinga POP muzikos žvaigždė, paprasta mirtingoji, klumpanti ir atsistojanti, atvyksta susitikti su Tavimi. Ir tai, kas jos viduje, bus matoma visiems, kad ir kaip tai būtų trapu.

„Mūsų neišskyrė Laikas – nedalomas ir beribis, aš grįžau… Ačiū, kad laukei, – sako mums Irma. – Kartu klausysimės ir mokėsime išgirsti, kalbėsimės ir juoksimės. Galbūt – pravirksime, bet būsime savimi. Tikiu, daugelį dainų dainuosime kartu.”

Ji ne tik dainuos jums puikiai žinomus hitus. Ji ir kalbės su jumis. Širdimi.

Kas aš? Kas mes? Kas yra laimė? Ar gali triukšme išgirsti tylą? – privers susimąstyti kiekvieną.

Kokia bebūtų prieštaringa Irmos asmenybė, bet jos gebėjimas viskam būti atviru vaiku, dalytis savo pažeidžiamumu ir nuoširdumu, nepaliks abejingo nė vieno žmogaus.

„– Jei MYLI – tu ESI…“ – įsitikinusi Irma. „– Todėl „ESU” bus šiltas ir kupinas gerų emocijų.“

Bilietai platinami Kultūros centrų kasose
Kuršėnai 841 595008, Šiauliai 841 524659

Reklama

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas