„Gudručių viktorina“ lopšelyje-darželyje „Pasaka“

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ įvyko jau tradiciniu renginiu tapusi „Gudručių viktorina“. Šiais metais viktorina buvo organizuojama jau penktąjį kartą. Ugdytiniai jos metu pagilino žinias apie pasakas. Viktorinoje dalyvavo 4-6 metų ugdytiniai. Komandų kapitonų vietas šįkart užėmė ugdymo įstaigos pedagogės. Komandos pasiskirstė pagal keturių metų laikų origami simbolius. Vaikai demonstravo sumanumą, žinias, greitą orientaciją atlikdami įvairias užduotėles, susijusias su pasakomis.

Išgirdę pasakų ištraukas, spėliojo, kas – teisybė, kas – melas, dėliojo tangramas, skaičiavo pasakų veikėjus, išklausę darželio darbuotojų skaitomų pasakų ištraukas atliko audio užduotis. Komisija dalyvių žinias vertino ypatingu būdu – matavo ryžiais, išmargintais darželio spalvomis.

Kol komandos suko galveles, žiūrovai mįnė mįsles, taip pat susijusias su pasakomis. Po renginio darželio koridoriuose buvo girdėti ugdytinių džiugūs šūksniai, dalinimasis įspūdžiais. Visos komandos pasirodė puikiai ir buvo apdovanotos padėkomis ir saldžiais prizais.

Renginio organizatorės auklėtoja Ieva Vorobjovaitė ir auklėtoja Jurgita Motiejaitienė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas