Girtų ir smurtaujančių tėvų pasiutpolkė: nuo iškvietimų mirga policijos suvestinė

Pastaruoju metu šalies įvykių suvestinė mirga nuo iškvietimų pas neblaivius asmenis, kurie bando auklėti mažamečius vaikus ar savo žmonas, sugyventines mažamečių akivaizdoje. Pareigūnams šį kartą teko skubėti pas šeimas Radviliškyje, Pakruojyje, Šiauliuose.

Radviliškio rajone, Pakiršinio kaime, namuose neblaivus (girtumas nenustatytas) 37-erių vyras sugyventinės šešiamečiam sūnui surišo kojas virve.

Dėl sukelto fizinio skausmo į medikus nesikreipta. Įvykio metu namuose buvę mažamečiai vaikai (g. 2014 m.), (g. 2013 m.), (g. 2008 m.) ir (g. 2011 m.) perduoti motinai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pakruojyje, Pergalės gatvėje, namuose neblaivus (0,69 prom. alkoholio) 34-erių  metų vyras  mažamečių vaikų akivaizdoje sumušė 26 metų sugyventinę, kuri dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Štai vieno Šiaulių lopšelio-darželio socialinė darbuotoja policijai pranešė, kad ant mažamečių vaikų – šešiametės mergytės (dešinės šlaunies sumušimas) ir 7-erių metų berniuko (kairės blauzdos apatinio trečdalio žaizda) pastebėjo galimas smurto žymes.

Socialinei darbuotojai vaikai nurodė (įvykio laikas ir vieta tikslinama), kad juos sumušė 29-erių metų mamos sugyventinis, kuris uždarytas į areštinę.

Vaikai perduoti motinai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naktį nuskubėjus į iškvietimą Pakruojyje, pylos gavo ir policijos pareigūnai. Saulėtekio gatvėje, bute, policijos pareigūnams atvykus į iškvietimą dėl galimai neprižiūrimo vaiko ir girtavimo, neblaivi (2,09 prom. alkoholio) 19-metė mergina išplūdo juos necenzūriniais žodžiais ir sulaikoma sudavė delnais Šiaulių apskr. VPK Pakruojo r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiajai patrulei.

Pareigūnė į gydymo įstaigas nesikreipė. Namuose buvusi mažametė (g. 2016 m.) perduota GMP darbuotojams. Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas