Kovo 18-oji. Dienos horoskopas

Kovo aštuonioliktoji, šeštadienis – 77-oji metų diena (šeštoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 288 dienos.

Kovo 18-oji – Raudonos nosies diena. Žmonės, pasipuošę raudonomis klounų nosimis, eina linksminti vaikų, kad šie šypsotųsi. Didžiausias dėmesys skiriamas sergantiems vaikams, todėl jie lankomi ligoninėse. Tokia diena pirmą kartą buvo suorganizuota Didžiojoje Britanijoje 1988 metais. Garsiausi tos šalies komikai parengė vaikams skirtą programą, sulaukusią didžiulio pasisekimo. Dabar tokia šventė rengiama ir JAV, Australijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Suomijoje. Į Lietuvą pirmąkart ši linksma diena atkeliavo 2012 metais.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė;

rytoj: Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys;

poryt: Filomena, Filomenas, Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmina, Tautvilė, Žygimantas, Žygimantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.30, leidžiasi 18.26. Dienos ilgumas – 11.56.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Protas – tai duona, kuri pasotina, juokai – tai prieskoniai, žadinantys apetitą” (K. L. Biornė).

**************

Astrologinė prognozė kovo 18-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien būsite linkę susižavėti, įsimylėti. Realus flirtas veikiausiai nenuvils, tačiau virtuali meilės intriga gali būti rizikinga. Verčiau susirašinėkite su tais, kuriuos iš tikrųjų pažįstate ir norėtumėte vėl pasimatyti.

JAUTIS. Sustiprės erotinis interesas, sieksite slapto nuotykio arba apie jį svajosite. Į gera neišeis mėginimas pasipelnyti, manipuliuojant svetimais pinigais, dokumentais. Nesivelkite į aferas.

DVYNIAI. Šiandien jums nestigs dėmesio ir turbūt teks pasirinkti, kam teikti prioritetą. Kai kas turės nedorų kėslų, tad stenkitės neapsirikti, rinkdamiesi kompaniją maloniam laisvalaikiui.

VĖŽYS. Jūs tikriausiai sugaišite daug laiko peržiūrinėdami savo garderobą, viską matuodamiesi ir kurdami atnaujintą pavasarinį įvaizdį. Galite neobjektyviai įvertinti mylimo žmogaus, vaikų motyvus bei poelgius.

LIŪTAS. Bus įvairių pagundų. Verčiau neįklimpkite į azartinius žaidimus ir nesileiskite į abejotinus nuotykius, aferas. Kultūrinė, meninė veikla bei renginiai būtų puikus laiko praleidimas. Galite gauti meilės laišką ar sulaukti svečio iš toli.

MERGELĖ. Regis, jums norėsis pakeisti įprastą savaitgalio eigą arba kitaip pertvarkyti namus. Šeimos narys gali tam prieštarauti, riboti jūsų polėkius bei poreikius. Sugalvokite, kaip jį pamaloninti, ir turbūt pralaušite ledus.

SVARSTYKLĖS. Jums turėtų būti smagu leisti laiką su tais žmonėmis, kurių pasiilgote, su kuriais mėgstate paflirtuoti, padiskutuoti ar pasportuoti. Regis, savo norus jums teks derinti su galimybėmis, o jas gali kiek riboti vaikai, augintiniai.

SKORPIONAS. Jeigu teks spręsti nekilnojamojo turto ar kitus ilgalaikės vertės finansinius reikalus, rinktis brangius pirkinius, reikėtų būti itin atidiems. Tarp gerų, gražių pirkinių gali pasitaikyti nevertingų ar net neabejotinai kenksmingų.

ŠAULYS. Džiaugsminga, kūrybinga, romantiška gali būti ši diena ir šis vakaras. Lengva bus sužavėti ir susižavėti, įsimylėti. Tik nepulkite stačia galva į rizikingus nuotykius.

OŽIARAGIS. Galite daryti spaudimą artimam žmogui, norėdami išgauti jo paslaptį ar priversti jį elgtis taip, kaip naudinga jums. Arba patys patirsite manipuliavimą jūsų jausmais ar kt. Iš dalies tai intriguos, bet paslapties atskleidimas gali pakenkti.

VANDENIS. Ši diena turėtų būti džiugi, drauginga. Tik pasistenkite neįsivelti į kai kurių pažįstamų siūlomas avantiūras. Pabendraukite su artimaisiais, draugais, vykite į svečius, šou renginius, teatrą, parodas ir t.t.

ŽUVYS. Raskite galimybių maloniai atsipalaiduoti, pasilepinti komfortu, jei ne materialiniu, tai nors dvasiniu. Jums būtinai reikia nors trumpam liautis galvojus apie sunkius darbus, jei šiandien neprivalote dirbti ir turite laisvą poilsio dieną.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas