Balandžio 17-oji. Dienos horoskopas

Balandžio 17-oji – antroji šv. Velykų diena. Energetikų diena. Pasaulinė hemofilijos diena.

Balandžio septynioliktoji, pirmadienis – 107-oji metų diena (pirmoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 258 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius;

rytoj: Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara;

poryt: Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.15, leidžiasi 20.23. Dienos ilgumas – 14.08.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Geram artojui ir blogas arklas gerai aria, blogam – ir geras nekaip” (Lietuvių išmintis).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 17-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Emociškai įtempta, bet labai turininga diena. Ir vis dėlto geriau jausitės, jei praleisite ją ne namuose. Pasisvečiavimai pas draugus, pabuvimas renginiuose, tolimesnė išvyka leis šventiškiau pasijusti.

JAUTIS. Diena turėtų būti puiki. Būsite kūrybingi, romantiški. Kils noras ką nors gražaus įsigyti savo namams, šeimos nariams. Džiugins aplinkinių rodomas susidomėjimas. Kažkas per nemažą atstumą kurstys meilės svajones.

DVYNIAI. Šiandien būsite nusiteikę išlaidauti. Šventinis atsipalaidavimas atpalaiduos ir piniginę. Galbūt užsisakysite kelionę, paslaugą ar prekę internetu. Netgi vaikščiojimas po prekybos centrus nuteiks gana smagiai.

VĖŽYS. Trokšite komforto, žavės gražūs drabužiai, papuošalai, tad galite įsigyti stilingą daiktą. Nuotaika bus gana pakili. Galbūt sutiksite asmenį, kuris padarys jums neįprastą poveikį.

LIŪTAS. Diena žada žavių akimirkų. Jūsų dėmesingumas leis sužavėti, pritraukti netgi tuos, kurie pastaruoju metu nejautė jums palankumo. Gerų įspūdžių suteiks netolima kelionė arba išsiilgti svečiai.

MERGELĖ. Iš pat ryto galvosite apie išvykas, vizitus į svečius arba vaišių ruošimą, ruošitės trokštamiems susitikimams. Nebloga diena įsigyti vertingą pirkinį savo būstui, ūkiui, bet derėtų pasitarti su artimaisiais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien didelė tikimybė, kad į jūsų namus atvyks svečių, o ne jūs patys pasipuošę ką nors lankysite. Regis, teks pasistengti, jeigu norite kitus nustebinti skaniomis vaišėmis arba savo įvaizdžiu. Galite įsigyti trokštamą prekę.

SKORPIONAS. Šiandien pasižymėsite išaugusiu kūrybingumu. Geriausias vaistas nuo visų bėdų jums būtų meilė, romantika. Vis dėlto derėtų vengti atsitiktinių nuotykių bei svaigalų.

ŠAULYS. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų nuotaikos ir savitvardos. Pasistenkite nenuvilti artimo žmogaus. Jei buvote kažką pažadėję, nemėginkite išsisukti, o jeigu išpildyti neišeina, būkite nuoširdūs ir apie tai prisipažinkite.

OŽIARAGIS. Be galo trokšite dėmesio, meilės, aistros, įvairių malonumų. Tikriausiai sulauksite viliojamo pasiūlymo dėl laisvalaikio praleidimo, pasimatymo su aistros objektu. Pasistenkite praleisti šią dieną su artimaisiais arba gerais draugais.

VANDENIS. Venkite bendravimo su tais, kuriais nepasitikite ir kurių įkyrumas vargina. Mokėkite subtiliai atsiriboti. Intuicija arba meninis įkvėpimas pašnibždės šį tą naudinga.

ŽUVYS. Geriau už kitus šiandien jus supras bendraminčiai. Pokalbiai su jais pralinksmins, nuramins, leis aiškiau suvokti savo tikslus. Gali atsinaujinti seniai nutrūkęs draugystės ryšys, priminti kai kurias gyvenimo pamokas ir laimėjimus.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas