Balandžio 15-oji. Dienos horoskopas

Balandžio 15-oji – Didysis Šeštadienis. Kultūros diena. Pasaulinė cirko diena.

Marijos diena vadinamą Didįjį Šeštadienį tikintieji ruošiasi Velyknakčio apeigoms, kurios prasideda nusileidus saulei. Iškilmingose Prisikėlimo Mišiose šventinama ugnis. Nuo uždegtos didžiosios Velykų žvakės, kuri bažnyčioje švies ištisus metus, uždega žvakutes ir pamaldose dalyvaujantys tikintieji.

Balandžio penkioliktoji, šeštadienis – 105-oji metų diena (šeštoji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 260 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazija, Anastazijus, Gema, Liudvina, Modesta, Modestas, Vaidotas, Vaidotė, Vilnius;

rytoj: Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys;

poryt: Aniceta, Anicetas, Giedrė, Giedrius, Roberta, Robertas, Skaidra, Skaidrius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.20, leidžiasi 20.20. Dienos ilgumas – 14.00.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Noruose atsiskleidžia žmogaus esmė” (Spinoza).

*************

Astrologinė prognozė balandžio 15-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Tikriausiai leisitės į kelią, kad pamatytumėte tuos, kurių pasiilgote ar kuriuos tiesiog privalote aplankyti. Regis, dėl savo filosofinio nusiteikimo aplinkiniams atrodysite nesuprantami, tačiau įdomūs. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Priešvelykiniai pasiruošimai nemažai kainuos, nes jūs turbūt pamiršite stabdžius ir išlaidausite nesusimąstydami apie savo galimybes. Galbūt kažkam rinksite dovaną. Įtikti bus labai sunku, kad ir kaip nersitės iš kailio.

DVYNIAI. Kol kas vargu ar jausite šventines nuotaikas. Regis, nervus gadins netikėti nesusikalbėjimai. Jeigu elgsitės nesąžiningai, to netoleruos antroji pusė ir aplinkiniai. Gali kilti rimtų nesusipratimų. Reikia saugotis sukčių, vagių.

VĖŽYS. Tikriausiai pajusite poreikį pailsėti, atgauti jėgas, pasirūpinti sveikatos ir grožio profilaktika. Gana lengvai pažeidžiama bus jūsų sveikata, tad vertėtų pasisaugoti peršalimo, apsinuodijimo, alergijų.

LIŪTAS. Šiandien tapsite lyg nuo grandinės nutrūkę. Traukte trauks įvairios avantiūros, nuotykiai. Galite susigundyti pirkiniu ar pramoga, kurie bus nuostolingi. Rizikingai turbūt elgsis ir jūsų vaikai.

MERGELĖ. Ilgasis savaitgalis prasidės ne itin maloniai. Regis, jausite emocinę įtampą. Nepatartina vargintis išvykomis bei kontaktais, kurių nepageidaujate. Galite su kažkuo susipykti, sukelti apkalbų ar nepasitikėjimo.

SVARSTYKLĖS. Noriai bendrausite, plepėsite. Mėginsite daug kur suspėti. Deja, jums tikriausiai stigs atsargumo kelyje, kad ir kokią transporto priemonę valdote – automobilį, dviratį ar autobusą. Nebūkite išsiblaškę, venkite svaigalų.

SKORPIONAS. Norėsis gyventi komfortiškiau, tad galite susigundyti nebūtinais pirkiniais. Verčiau neskolinkite brangių daiktų, pinigų, nes vargu ar atgausite. Nepraraskite saiko ir atsargumo, ypač vaišinantis svaigalais ir kelyje.

ŠAULYS. Diena skatins nervingumą, dirglumą. Susierzinę aplinkiniai ves jus iš pusiausvyros. Galite sulaukti pasiūlymo ar staigmenos, tačiau tai nebūtinai išeis į gera. Neskubinkite santykių ir nepasiduokite spaudimui, antraip kažką sugadinsite.

OŽIARAGIS. Ši diena žada keistokas nuotaikas ir būsenas. Galbūt nusiteiksite labai religingai ar net mistiškai, o gal pajusite nenumaldomą norą svaigintis alkoholiu, kvaišalais. Atsipalaiduokite, priimkite pasaulį tokį, koks yra. Rūpinkitės sveikata.

VANDENIS. Būsite nusiteikę aktyviai leisti laiką ir ieškosite tinkamos kompanijos. Jeigu iš ryto ir pavyks susitarti dėl renginio, pasimatymo, vakare viskas gali staiga pasikeisti. Verčiau negadinkite draugystės santykių, nesukčiaukite.

ŽUVYS. Emociškai jausitės labai pažeidžiami, nesaugūs, tačiau tai galite maskuoti apsimestiniu tvirtumu. Būsite linkę dėl savo nesėkmių kaltinti kitus žmones ir valdžią. Venkite dviprasmiškų situacijų meilės reikaluose ir apskritai viešumoje.

Geros dienos!

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas