Didžiausias sergamumas išlieka Radviliškyje, mažiausias – Kelmės rajone

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamentas informuoja, kad Šiaulių apskrityje sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) išlieka panašus, kaip praėjusią savaitę.

Apibendrinus šių metų 8-osios savaitės (vasario 20 – vasario 26 d.) duomenis, bendras Šiaulių apskrities sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis per savaitę nežymiai padidėjo nuo 59,6 iki 59,8 atvejų 10 tūkstančių gyventojų.

Praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu Šiaulių apskrityje sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis buvo didesnis ir siekė 61,8 atvejo 10 tūkstančių gyventojų per savaitę. Didžiausias sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis registruotas Radviliškio rajone, mažiausias – Kelmės rajone.

Iš visų susirgusiųjų gripu ir ŪVKTI daugiausia serga vaikai, tai sudaro 66,67 proc. Gripas bendroje sergamumo gripu ir ŪVKTI struktūroje sudaro 5,37 proc. Daugiausiai gripo atvejų registruota Šiaulių mieste. Dėl gripo hospitalizuotų Šiaulių apskrities gyventojų nebuvo.

Informuojame, kad Šiaulių departamento Radviliškio skyrius raštu kreipėsi į Radviliškio savivaldybės administraciją, dėl siūlymo atšaukti gripo epidemiją Radviliškio rajone.

Visose Šiaulių apskrities mokyklose mokymosi procesas vyksta nepertraukiamai.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas