“Delfino” baseine jau klojamos naujos plytelės (papildyta video 16:50)

Etaplius.lt nuotr.

 

Šiaulių plaukimo mokyklos “Delfinas” baseinas Ežero gatvėje šiuo metu be vandens. Jo nereikės laukti, kaip tame anekdote, iki tol, kol geri būsime. Tiesiog, dabar vyksta remonto darbai. Plytelės jau pradėtos klijuoti ir tikimasi, kad iki rugsėjo 1-osios bus baigtos. Remontuojama ir sporto salė. Kiti darbai dar užsitęs, tad vaikai pradėti treniruotis šiame baseine galės tik spalio mėnesį. 

Olimpiados nuotaikomis gyvenantis plaukimo mokyklos direktorius Valerijus Belovas turi kuo pasidžiaugti. Pagaliau remonto darbai pajudėjo iš mirties taško. Miesto savivaldybė baseino voniai atnaujinti skyrė 85 tūkstančius litų. Už juos nupirkta šviesiai ir tamsiai mėlynų plytelių, klijų, kitokių darbams reikalingų medžiagų. Dalis pinigų skirta remonto darbams atlikti. Dar 750 tūkstančių litų mokykla iš miesto biudžeto ir 150 tūkstančių litų iš Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos gavo pastatui renovuoti. Bus skelbiamas konkursas įmonei, atliksiančiai renovavimo darbus, išrinkti.

Šiauliečiai visą birželį treniravosi sporto stovykloje Alytuje. Olimpiniai 50 m ilgio baseinai yra ne tik Alytuje, bet ir Vilniuje bei Elektrėnuose. Greitai tokį baseiną turės Klaipėda.

Plaukimo mokyklos direktorius Valerijus Belovas sako, kad ki 2020 metų Šiauliuose numatyta pastatyti ne tik futbolo maniežą, bet ir olimpinį 50 m ilgio plaukimo baseiną. Jam atsiradus, į Šiaulius grįžti žadėjo ir plaukikas Paulius Viktoravičius, šiuo metu plaukimo treneriu dirbantis Airijoje.

Treniruotis gerų sąlygų neturi ir plaukimo mokyklos viltys Eva Gliožerytė bei Alina Taran. V. Belovas viliasi, kad E. Gliožerytę pavyks išsiųsti mokytis į Angliją. Mokslai ten kainuotų 50 tūkstančių svarų, tačiau Šiaulių plaukimo mokyklai pavyko gauti nuolaidą ir suma sumažėtų perpus. Mokykla apmoka plaukiko treniruotes, maitinimą, apgyvendinimą, trenerio paslaugas. Belieka tinkamai išlaikyti anglų kalbos testą. Eva prieš tris savaites puikiai išlaikė matematikos egzaminą, tačiau suklupo laikydama anglų kalbos. Rugpjūčio mėnesį jai bus suteikta proga dar kartą pakartoti testą.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. :)
    2012-07-24 14:00 Atsakyti Pranešti

    valio:)

  2. Anonimas
    2012-07-24 13:16 Atsakyti Pranešti

    „Delfine“ permainos! pagaliau sulaukėme ;)

Komentaro rašymas