Zodiako ženklas, kurio charakterio savybės pavergia moterų širdis

Zodiako ženklas, kurio charakterio savybės pavergia moterų širdis
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Vėžiai yra vieni iš sunkiausiai suprantamų Zodiako ženklų. Visų savo savybių jie iškart neatskleidžia, šio zodiako atstovai traukia moteris savo paslaptingumu, dažnai patys to nesuprasdami.

Nors aplink Vėžius rikiuojasi moterys, renkasi jie atsargiai. Vėžių nedomina trumpalaikiai santykiai, todėl pasinėrus į draugystę vyksta ilgas pažinimo laikotarpis. Šio laikotarpio metu Vėžio vyras nagrinėja jūsų savybes, atsilygindamas jis parodo ir savo ilgai slėptus charakterio bruožus.

Santykiai

Šio zodiako ženklo atstovai yra tikra moterų svajonė. Viešumoje jie atrodo rimti ir atsakingi vyrai, prie tokių antrų pusių moterys jaučiasi lyg stovėdamos už uolos. Joms nereikia rūpintis dėl jokių smulkmenų, jomis visada pasirūpinta. Svarbiausia, kad net išvykose su tokio vyro draugais, partneris jūsų nepamiršta, visada pakelia nuotaika, pajuokauja. Viešumoje jis nevengia parodyti, kiek daug jam reiškiate, savo meilę jis žavi aplinkinius.

Tačiau namuose Vėžių rimtumas dingsta, gyvendami po vienu stogu su antrąją puse jie neleidžia nuobodžiauti. Savo kvailu humoro jausmu mylimąsias jie linksmina kiekvieną dieną. Dažniausiai Vėžiai save mato, kaip šeimos galvą. Jie turi būti informuoti dėl kiekvieno šeimoje priimamo sprendimo, dažniausiai šiuos sprendimų priėmime nori dalyvauti ir patys.

Šie vyrai ištikimi, megzdami naujus santykius jie kaskart tikisi, kad su šia moterimi galės praleisti visą gyvenimą, todėl į kitas nesižvalgo. Vėžių dėmesys visada krypsta į šeimą, jie iš prigimties myli vaikus, todėl nevengia pokalbių apie šeimos sukūrimą. Sukūrę šeimas jie siekia užtikrintumo jausmo, todėl nenustoja rūpintis savo vaikais ir žmona.

Vėžio vyrai linkę motyvuoti, jei trūksta ryžto siekti tikslų sporte, moksle, darbe ar kitoje sferoje – jie stums jus į priekį ir suteiks reikalingus patarimus. Visgi, perdėtą Vėžio raginimą imtis veiksmų moterys gali priimti, kaip kritiką. Šio ženklo atstovai linkę primygtinai pasiekti savo tikslą, todėl motyvuodami jautresnius žmones imtis veiksmų bet kokia kaina, gali juos įžeisti.

Kaip patraukti Vėžio dėmesį?

Jei jūsų dėmesį patraukė Vėžys, štai keletas dalykų, kurie padės įgyti jų meilę:

Būkite maloni su jo šeima ir draugais. Vėžiai visą laisvalaikį praleidžia šeimos arba draugų apsuptyje, tai žmonės, kuriuos jis gerbia. Norėdamos būti su tokiu žmogumi, neturėtumėte įvedinėti savo taisyklių, aiškinti, kas jums patinka ir nepatinka, žeminti jo draugus. Jei matote, kad artimoje Vėžio aplinkoje esantys žmonės jūsų netenkina, negaiškite šio vyro laiko ir ieškokite kito.

Užjauskite jį. Šiam Zodiako ženklui reikia daug supratimo, jeigu jie atvirauja su jumis – nelikite antipatiška, atidėkite savo mintis į šalį ir skirkite visą dėmesį vien jiems. Emocinis lygmuo santykiuose su Vėžiu yra esminis.