Zodiako ženklas, kuriam artėjantis kalėdinis laikotarpis atneš meilę

Zodiako ženklas, kuriam artėjantis kalėdinis laikotarpis atneš meilę
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Visi žino, kad skirtingi zodiako ženklai skirtingai išreiškia meilę. Kai kurie tiki meilės žodžiais ar kokybiškai praleistu laiku, kiti džiaugiasi materialiais meilės gestais, tai daro dovanodami dovanas. Taip pat ir su meilės siekiu, peržvelgę savo draugus matome, kad kai kuriems iš jų patinka vienišių gyvenimas. Tačiau yra žmonių, kurie be meilės gyventi negali.

Dvyniai

Jūs įsitikinęs, kad santykiai išspręs visas jūsų problemas: nebereikėtų nerimauti, nepasitikėti savimi kaskart kalbant su potencialiu partneriu. Manote, kad būdamas santykiuose nustotumėte jaustis lyg trečias, penktas ar septintas ratas visose išvykose su draugais. Tiesa ta, jog apsimetinėdami, kad jums viskas gerai – gaištate laiką. Turėtumėte sustoti, apgalvoti savo veiksmus ir viešumoje elgtis atviriau. Šis zodiako ženklas pasižymi rūpestingumu, kuris spinduliuoja iš toli. Nusimetę savo paslapties šydą trauksite prie savęs naujus žmones!

Ko laukti susitikinėjant su šiuo Zodiako ženklu?

Dvyniams gali būti sunku susirasti antrą pusę, tačiau vos radę ja – paleisti jie neplanuoja. Jei esate Dvynio ženklo atstovų antroji pusė, galite tikėtis spontaniškų vakaro planų, netikėtumų darbe vidury savaitės. Būdami poroje su Dvyniu niekada nepasinersite į monotoniją.

Vėžys

Jūs esate iš tų žmonių, kuriems aplinkiniai nuolatos tvirtino, jog šeimą sukursite jauni. Audami su tokiomis pastabomis galėjote susiformuoti priešingą požiūrį. Dabar dažnai jaučiatės vieniši ir bandote save įtikinti, kad taip jums geriau. Esate jautrus Zodiako ženklas, su kiekvienu atstūmimu ir nesėkme vis labiau nusiviliate, trokštate daugiau to nepatirti. Tačiau to daryti jums nereikėtų, apsišarvavę kantrybe ir atsargumu Kalėdiniu laikotarpiu galite rasti sielai artimą žmogų. Neskubėkite nertis į santykius, po truputį pažinkite šį žmogų, kad vėl neliktumėte įskaudinti.   

Ko laukti susitikinėjant su šiuo Zodiako ženklu?

Jautri ir intuityvi meilė Vėžiui reiškia, kad pažinsite šį žmogų per gilius ir prasmingus pokalbius. Nenustebkite, kad pirmasis susitikimas su šio ženklo atstovų tėvais gali baigtis tuo, kad jie ištrauks visus jų vaikystės albumus.