Zodiako ženklai, kuriuos dar šiemet aplankys sėkmė

happy-young-businesswoman-pointing-fingers-camera-congratulating-you-standing-white-background-copy-space
Lietuva
freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Nors 2023-ųjų pabaiga jau netoliese, žvaigždės žada sėkmę keletui Zodiako ženklų. Netikėtai įsiplieskusi jausmų kibirkštis, palankus karjeros pokytis ar finansinė sėkmė? Atskleisime, kas dar šiemet sulauks džiugių akimirkų savo gyvenime.

1. AVINAS (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Užsispyrėliams Avinams šie metai buvo intensyvūs. Lėkti lyg galvą pametus teko daug ir dažnai. Astrologai mano, kad metų pabaiga Avinams gali atnešti netikėtai džiugių žinių. Tai, apie ką jie svajojo ilgą laiką, gali išsipildyti.

Manoma, kad moterims, gimusioms po Avino ženklu, sėkmė gali pasireikšti asmeniniame gyvenime, vyrams – finansine išraiška.

2. MERGELĖ (rugpjūčio 22 d. – rugsėjo 23 d.)

Išmintingiems ir be galo ramiems Mergelės ženklo atstovams 2023-ųjų pabaiga taip pat bus dėkinga. Žadama, kad žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, metų pabaiga gali atnešti naujų žinių profesinėje srityje. Tai gali turėti teigiamą poveikį ateinantiems metams.

3. VANDENIS (sausio 21 – vasario 18 d.)

Dar vienas sėkmingųjų sąraše – Vandenis. Šio Zodiako atstovai šiemet gali sulaukti teisingumo, kurio taip ilgai laukė. Netiesa ir neteisybė jiems – it peilis. Todėl galiausiai paaiškėjus, kad jie buvo teisūs, Vandeniai jausis lyg gavę geriausią kalėdinę dovaną.