„Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ – jau vasario 11 d. Naisiuose

image0 copy
Šiauliai
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Antrąjį vasario sekmadienį, vasario 11 d., jau devintąjį kartą Naisiuose bus švenčiamos Didžiosios Užgavėnės. Asociacija „Naisių bendruomenė“ kviečia visus į linksmybes atsisveikinti su žiema.

Organizatoriai kviečia į renginį atvykti anksčiau ir pasiruošti jam – pasigaminti Užgavėnių kaukę. Nuo 12.30 val. Naisių sporto salėje veiks Užgavėnių kaukių gamybos dirbtuvėlės, Naisių žemaitukų žirgyno veiklos, taip pat bus eksponuojama tautodailininko Gintaro Daukšos Užgavėnių kaukių paroda.

Šventė Naisių kaimo stadione prasidės 13 valandą. Šokti, šėlti ir dainuoti kvies ansambliai „Jonis“ ir „Daumantų muzikantai“. Prie ugniakurų susibūrusios blynkepių komandos vilios gardžių blynų kvapais. Šventės dalyviai galės paragauti įvairių skonių ir formų Užgavėnių blynų. Kepėjai už storiausius, gardžiausius, riebiausius ir kitus šauniausius blynus bus apdovanoti. Restoranas „Baltas gandras“ kvies ragauti kopūstų sriubos su jaučio uodegomis.

Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose 13.30 val. bus galima pasigėrėti Naisių vasaros teatro spektakliu vaikams „Melagių pilis“.

Iki 16 valandos vyksiančiose žiemos išvarymo šėlionėse bus galima įsigyti įvairiausių gardumynų prekybininkų mugėje, išbandyti jėgas senoviniuose liaudies žaidimuose, stebėti Lašininio ir Kanapinio kovą.

Organizatoriai kviečia šventės dalyvius pasipuošti Užgavėnių kaukėmis ir linksmai pašėlti sutinkant pavasarį. Geriausių kaukių savininkai ar persirengėliai bus apdovanoti.

Reklama