Žiauriai sumuštos dvimetės iš Raseinių močiutė abejoja dukters kaltumu

Raseiniai
Unsplash.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Kalėdos Raseiniuose pažymėtos žiauriu smurto protrūkiu prieš mažametę mergaitę. Sumušta dvimetė atsidūrė Kauno klinikų reanimacijoje. Medikai mergaitės būklę apibūdino kaip kritinę. Prie mažametės prijungta gyvybę palaikanti aparatūra. Į ligoninę atgabentai sąmonės netekusiai mažametei nustatyti daugybiniai sužalojimai, mėlynės, kraujosruvos pilvo ir juosmens srityse. Smurtu įtariami 19-metė motina ir jos 22-ejų metų sugyventinis trečiadienį suimti.

Močiutė netiki dukters kaltumu

Sunkiai per Kalėdas Raseiniuose sužalota dvejų metų mergaitė tebekovoja dėl gyvybės, o mažametės močiutė neabejoja devyniolikmetės motinos nekaltumu. Kaip skelbia „Alio, Raseiniai“, mažametės močiutė teigia, kad jos dukra savąją beprotiškai myli ir nebūtų galėjusi taip sunkiai sužaloti dukrelės.

„Niekas tikriausiai neįsivaizduoja, kaip ji mylėjo savo mergaites, kaip dėl jų aukojosi“, – sakė močiutė.

Pasak jos, dukra kabinosi į gyvenimą, neseniai įgijo teisę vairuoti ir nusipirko automobilį. Visgi, apie naująjį draugą, kuris įtariamas mergaitės sužalojimu, nieko nežinojusi. Su dvynukių tėvu moters keliai išsiskyrė rudenį. Jam specialistai perdavė kitą dukrą.

Apie anūkės sužalojimą močiutei pranešė paskambinusi dukra. Ji sužalojimo aplinkybių neįvardino.

Motina teigė nežinanti, kas nutiko mergaitei

Mažametės motina teisėsaugininkams teigė nežinanti, kaip ant jos dukters kūno atsirado sužalojimai.

Jauna moteris tikino juos pastebėjusi Kalėdų dienos rytą, kai išvydo mergaitę suglebusią ir nesąmoningą.

Abu įtariamieji savo kaltę neigia. Įvykis tiriamas, tikrinamos įvairios versijos.

Motiną leista suimti vienam mėnesiui, jos sugyventinį – dviem. „Laisvėje likę įtariamieji gali slėptis nuo teisėsaugos, trukdyti teismui, o įtariamasis dar ir daryti nusikaltimus“, – suėmimo motyvus po teismo įvardijo įvykį tiriantys Šiaulių apygardos prokuratūros atstovai.

Sugyventinis kaltę verčia motinai

„Policijos tyrėjas prasitarė, kad tas naujasis draugas Vytautas visą kaltę verčia dukteriai“, – pridūrė dvynukių močiutė.

Jaunos moters sugyventinis iš ankstesnių savo santykių turi penkių metų dukrelę. Vyrą pažinojusieji prasitarė, kad šis mėgsta prabangą, prašmatnius automobilius. Kad pastaruoju metu būtų dirbęs, niekam nežinoma.

Kaip pasakoja kaimynai, pora nebuvo linkusi į linksmybes, su kaimynais nekonfliktavo, bet nebuvo itin bendraujantys.