Žemaitijos TIC dalyvavo parodoje: pristatytos turizmo naujienos

Telšiai
Egidijus Vaškelevičius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Žemaitijos turizmo informacijos centras

Praėjusį savaitgalį Kauno Žalgirio arenoje vyko pirmoji turizmo paroda „Atostogos Lietuvoje“. Nors paroda šiame mieste – pirmoji, tačiau Žemaitijos turizmo informacijos cento komandai tai jau trečioji 2023 metais paroda, kurioje buvo pristatyti turizmo ištekliai, naujienos, turistiniai maršrutai Telšiuose ir Telšių rajone. Tris dienas Žemaitijos TIC darbuotojai parodos lankytojus kvietė užsisakyti paslaugas mūsų krašte, bendravo su turizmo agentūromis ir pavieniais keliautojais.

Išskirtinio ir elegantiško Telšių stendo lankytojai turėjo progą įsitikinti, kad Telšiai – ne tik turizmo, bet ir menų miestas: stende buvo eksponuojamos esančių Telšiuose skulptūrų replikos, kurias parodai paskolino profesoriai A. Žebrauskas ir R. Inčirauskas, kavinės „Senamiestis“ savininkė V. Klingerienė bei J. Armalienė, o nusikelti į ankstesnius laikus kvietė Telšių Žemaitės dramos teatro šokių studijos, vadovaujamos I. Levickienės, jaunosios šokėjos.

Antrąją parodos „Atostogos Lietuvoje“ dieną atskiroje erdvėje, ant scenos, Žemaitijos turizmo informacijos centro direktorius E. Vaškelevičius parodos dalyviams ir lankytojams pristatė Telšius, miesto ir rajono lankytinas vietas, organizavo viktorinas, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti Žemaitijos TIC įsteigtais prizais, o Telšių pristatymą vainikavo Žemaitijos istorinių šokių programa su nepakartojamomis jaunosiomis šokėjomis.

Dalyvavimas respublikinėse ir tarptautinėse parodose duoda vaisių – Žemaitijos TIC darbuotojai jau pasitinka turistus bei jų grupes iš Lietuvos ir užsienio, o kitos grupės – rezervuojasi poilsio, nakvynės vietas ar ekskursijas vasarai ir rudeniui.

Be ekskursijų organizavimo ir Telšių bei rajono pristatymo Žemaitijos TIC komanda rengiasi Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos profesionalų priėmimui Telšiuose, kuris vyks gegužės 9-10 dienomis. Jo metu turizmo srities specialistai iš visos Lietuvos miestų ir miestelių mokysis, keisis patirtimi ir susipažins su objektais bei paslaugomis, kurias turistams gali pasiūlyti turizmo paslaugas teikiantys asmenys Telšių mieste bei rajone.  O vasarą laukia Telšių miesto ir kitų Lietuvos miestų šventės su turizmo alėjomis, gatvėmis atvirose erdvėse bei Telšių pristatymais jose. Be viso to gegužės 19-21 dienomis prasideda naujasis turizmo sezonas su naujienų pristatymu ir vasaros sezono atidarymu. Tad laukite!