Zarasų rajono savivaldybėje lankėsi Utenos regiono atliekų tvarkymo centro atstovai

Utena
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Zarasų rajono savivaldybė

Šiandien, liepos 4 d., Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė susitiko su Utenos regiono atliekų tvarkymo centro (toliau – URATC) vadovu Ramūnu Juodėnu, projektų vadove Migle Kastėne bei kitais.

Susitikime taip pat dalyvavo rajono Savivaldybės vicemerė Aurelija Trimonytė, merės patarėja Simona Burokaitė, Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Jonas Žusinas ir vyriausioji specialistė Eugenija Keturkaitė.

Susitikimo metu URATC atstovai pristatė savo rengiamą plėtros planą. Susitikimo dalyviai diskutavo, kaip tą planą būtų galima patobulinti ir kokių priemonių imtis, kad plano priemones būtų galima sėkmingai įgyvendinti.

Planuojama, kad galutinis planas bus patvirtintas liepos mėnesį, tada visi galėsime išsamiai su juo susipažinti.

Taip pat buvo aptartos Utenos regiono ir Zarasų rajono savivaldybės atliekų prevencijos ir tvarkymo 2021–2027 m. plano priemonės. Vienbalsiai buvo nuspręsta, kad reikia kuo aktyviau šviesti gyventojus atliekų rūšiavimo ir kompostavimo klausimais.

Tą galima daryti bendruomenėse, mokyklose, įvairių švenčių metu. Vieną švietimo akciją planuojama surengti ir Zarasų miesto šventės metu.