Zarasų ligoninės administracija darbuotojų priėmimą vykdo naktimis

zarasų ligoninė zarasų sav nuotr
Zarasai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Zarasų rajono savivaldybė

Vakar dienos rytą Zarasų rajono savivaldybės merę pasiekė žinia, kad antradienio vėlų vakarą į darbą ligoninės personalo administratoriaus pareigoms buvo priimtas buvęs ligoninės vadovas, po kurio išėjimo iš darbo ligoninės teikiamos paslaugos buvo apribotos, ligoninės biudžetas išsunktas išmokant kartu išeinantiems darbuotojams dideles išeitines išmokas. Priėmimu rūpinosi ne įprastai tai atliekantys darbuotojai, bet ligoninės buhalterė.

Kodėl 21:55 val. atliekami darbuotojų priėmimai ir kokiu tikslu yra įdarbintas buvęs ligoninės direktorius, už didesnį nei 3000 eurų per mėnesį atlyginimą, merė vyko aiškintis su prieš mėnesį ligoninės l.e.p. direktoriaus pareigas pradėjusiu vykdyti gydytoju.

Negavusi pagrįstų, naudą ligoninės veiklai suteikiančių argumentų apie naujai priimtą specialistą, merė paprašė ligoninės l.e.p. vadovo atšaukti priėmimo į darbą dokumentus ir užsiimti išties svarbiais darbais – naujų gydytojų pritraukimu į Zarasų ligoninę, kurios šiuo metu teikiamos paslaugos neužtikrina savalaikės pagalbos rajono gyventojams.

Tiesa, pokalbis nebuvo toks sklandus, nes naujai priimtas specialistas vakar atvykęs į darbą rodė nepagarbą ligoninėje dirbantiems kolegoms ir rajono merei, naudojo fizinį smurtą prieš Savivaldybės administracijos darbuotoją atlydėjusią merę į susitikimą.

Po susitikimo naujai priimtas specialistas buvo atleistas, o ligoninės l.e.p. vadovas parašė prašymą išeiti iš darbo.

Prašymas buvo patenkintas šalių sutarimu.

Zarasų rajono savivaldybės merė aktyviai ieško naujo vadovo ligoninei, kuris būtų pasiruošęs atsakingai dirbti, užtikrinti ligoninės veiklą ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas Zarasų rajono gyventojams.

Šiuo metu Zarasų ligoninėje dar vykdomas auditas.