Zapyškyje jėgas išbandė jaunieji bėgikai

img_5308
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivaldybė

Ketvirtadienio popietę Zapyškyje vyko 8-osios bėgimo varžybos mero Valerijaus Makūno ir olimpiečio Kęstučio Orento taurei laimėti. Jau 4-ąjį kartą iš eilės per 400 jaunųjų bėgikų ne tik iš Kauno rajono, bet ir aplinkinių miestų suburiantis renginys vyko prie Senosios Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios.

Palaikyti sportininkų atvykęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pasidžiaugė, jog tokios varžybos, skirtos pagerbti daugkartinį Lietuvos čempioną, prizininką ir rekordininką, 1964 m. Tokijo olimpinių žaidynių penktos vietos nugalėtoją Kęstutį Orentą vyksta būtent Pakaunėje.
 
„Linkiu gražaus bendravimo, gerų emocijų ir sėkmingų startų. Tegul bėgimas jus lydi visą gyvenimą“, – jauniesiems sportininkams linkėjo meras V. Makūnas.
 
Visi bėgikai buvo suskirstyti į aštuonias amžiaus grupes, atskirai berniukai ir mergaitės. Savo jėgas sportininkai galėjo išbandyti trijose skirtingų atstumų trasose: 300 m, 500 m ir 1 km. Varžyboms vadovavo teisėjų komanda, jos priešakyje stojo vyr. teisėjas Alfonsas Kazlauskas.
 
Kiekvienam dalyviui savivaldybė padovanojo marškinėlius, jais pasipuošę vaikai startavo bėgime.
 
Varžybų metu netrūko emocijų, bėgikams aidėjo garsūs mokytojų, artimųjų ir draugų plojimai bei palaikymo šūksniai.
 
Apdovanojimus jauniesiems sportininkams teikė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, vicemeras Paulius Visockas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus pavaduotojas sportui Arūnas Talalas, Lengvosios atletikos asociacijos viceprezidentas, valdybos pirmininkas Algirdas Maldūnas, generalinio rėmėjo UAB „Stiklita“ atstovės Aušrinė Kuliukaitė ir Asta Žilinskaitė.
 
Kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais 10-metį švenčiančios Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) įsteigtais prizais ir medaliais.
 
Buvo apdovanota ir gausiausia šių varžybų komanda – Ringaudų pradinės mokyklos mokiniai, kurių šiemet atvyko net 53.