Žaliosios rodyklės sugrįžta į Druskininkų sankryžas

417485723_917162287084847_149796110592704574_n
Druskininkai
R. Malinausko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Kitą savaitę trijose Druskininkų sankryžose (Gardino-Veisiejų-Baravykų g., Veisiejų-Neravų-Kurorto g., M. K. Čiurlionio – V. Kudirkos g.) bus pradėtos montuoti papildomos lentelės su žalia rodykle šalia raudono šviesoforo signalo.

Druskininkų savivaldybės meras feisbuke rašė, kad dėl keistų ir nesuprantamų sprendimų papildomos rodyklės prieš porą metų buvo nuimtos. 

„Matydami, kad šis sprendimas eismo saugumui įtakos neturėjo, o kaip tik, susidarydavo automobilių kamščiai (gal ir nedideli, bet vis tiek keliantys papildomus nepatogumus), nuėjome labai sudėtingą kelią, kad galėtume atstatyti žaliąsias rodykles. Rašėme prašymus ir raštus, samdėme ekspertus, kurie darė išsamius eismo srautų stebėjimo tyrimus, fotografavo ir filmavo sankryžas, atliko šviesoforų ciklų analizes, braižė sankryžų planus bei schemas ir pildė dokumentaciją“, – teigė R. Malinauskas.

Planuota atstatyti 12 rodyklių – kol kas susitarta tik dėl 10-ies. 

„Spręsime klausimą ir dėl likusių dviejų žaliųjų rodyklių atstatymo (važiuojant Gardino g. nuo K. Dineikos parko ir sukant į dešinę, į Baravykų g., bei važiuojant Veisiejų gatve ir sukant link Neravų g.), nes šiose vietose jų poreikis yra labai didelis“, – rašė meras.