Kaunas

BNS / Fotobankas nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

203613

Kauno „Žalgirio“ (3-18) pergalių badas Eurolygoje tęsiasi. Jure Zdovco auklėtiniai namuose 67:76 (26:24, 13:21, 15:18, 14:14) nusileido Kazanės UNIKS (13-10) ekipai ir pralaimėjo jau aštuntą kartą iš eilės.

Lietuvos čempionai pergalės skonio neragavo jau daugiau nei du mėnesius – pastarąjį kartą rungtynes žalgiriečiai laimėjo gruodžio 2-ąją, kai „Žalgirio“ areną tuščiomis paliko Vitorijos „Baskonia“.

Šį kartą kauniečiai pakiliai pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje ne sykį turėjo 7 taškų persvarą, o patraukliame akiai ketvirtyje pranoko varžovus 26:24.

UNIKS perėmė iniciatyvą antrajame kėlinyje, kai Mario Hezonja pelnė 7 taškus, o 12:0 spurtavę svečiai įgijo dviženklę persvarą. Vienu metu UNIKS pirmavo ir 12 taškų skirtumu (40:28).

Visgi „Žalgiris“ dar antrajame kėlinyje atkuto ir oponentų persvarą nukirpo perpus (39:45), o po ilgosios pertraukos beveik pasivijo varžovus – 48:49.

Tačiau viltis ilgai „Žalgirio“ arenoje nesilaikė. Dar trečiojo kėlinio pabaigoje UNIKS vėl susigrąžino persvarą (63:54), o ketvirtajame kėlinyje pagalvoti apie pergalę „Žalgiriui“ neleido.

Kauno ekipos neišgelbėjo ir puikiai rungtyniavęs lietuvių duetas. Edgaras Ulanovas pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų, o Lukas Lekavičius įmetė 14 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Vos su 3 pergalėmis per 21 rungtynes liekantis „Žalgiris“ ir toliau tūno Eurolygos dugne. Kitą savaitę kauniečių laukia dvi akistatos – antradienį Kaune svečiuosis Milano „Olimpia“, o ketvirtadienį žalgiriečiai keliaus į Monaką.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 16 (7 atk. kam.), Lukas Lekavičius 14, Tyleris Cavanaugh 9 (6 atk. kam.), Regimantas Miniotas 8, Karolis Lukošiūnas 5, Tai Websteris, Marekas Blaževičius ir Nielsas Giffey po 4, Joffrey Lauvergne'as 3, Artūras Milaknis 0.

UNIKS: Lorenzo Brownas 19 (10 rez. perd.), Johnas Brownas 15 (11 atk. kam., 5 per. kam., 23 naud. bal.), Mario Hezonja 14.