Sportas2018 m. Vasario 9 d. 22:22

„Žalgirio“ krepšininkams nepavyko įveikti „Chimki“ ekipos

28805

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 22-ojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 74:84 (26:15, 18:28, 15:18, 15:23) pralaimėjo Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) ekipai.

Šeimininkai rezultatyviai pradėjo rungtynes ir pataikė pirmus keturis tritaškius. 9-ąją minutę „Žalgiris“ įgijo 15 taškų pranašumą (26:11). Antrajame kėlinyje žalgiriečiai nesustabdė varžovų lyderio Aleksejaus Švedo, o „Chimki“ ekipa laimėjo atkarpą net 20:1 ir išsiveržė į priekį 43:38. Visgi prieš pat didžiąją pertrauką šeimininkams pavyko susigrąžinti minimalų pranašumą (44:43).

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 5 taškais (49:44). Po Axelio Toupane'o tritaškio į priekį vėl išsiveržė „Žalgiris“ (57:54), bet po trijų kėlinių dviejų taškų persvarą (61:59) turėjo „Chimki“. Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus 69:69, bet vėliau „Žalgirio“ komandai nesisekė taikliai atakuoti krepšį, o varžovai nutolo ir iškovojo pergalę.

„Žalgiriui“ 15 taškų pelnė Brandonas Daviesas, po 13 - Kevinas Pangosas ir Axelis Toupane'as, 11 - Paulius Jankūnas, 7 - Aaronas White'as, 6 - Edgaras Ulanovas, 5 - Paulis Valinskas, po 2 - Vasilije Micičius ir Martynas Sajus.

Rusijos ekipoje po 20 taškų surinko Anthony Gillas ir Aleksejus Švedas, 17 - Tyleris Honeycuttas.

Žalgiriečiai suklydo 13 kartų, o „Chimki“ krepšininkai - 7.

„Žalgiris“ namuose paskutinį kartą buvo pralaimėjęs lapkričio 16 dieną, kuomet nusileido Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) ekipai. Iki mačo su „Chimki“ žalgiriečiai Kaune buvo iškovoję septynias pergales iš eilės.

„Žalgiris“ (13 pergalių/9 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o „Chimki“ (13/9) klubas yra septintas.

Kauniečiai pirmojo rato susitikimą išvykoje „Chimki“ klubui pralaimėjo 77:85.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais vasario 23 dieną išvykoje su Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipa.