„Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo Vitorijoje

EPA-ELTA nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

74064

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 24-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ išvykoje 73:80 (12:17, 13:23, 27:19, 21:21) pralaimėjo Vitorijos „Kirolbet Baskonia“ (Ispanija) ekipai.

Žalgiriečiai iš paskutinių dešimties rungtynių pralaimėjo aštuonerias.

Lietuvos čempionai po dviejų kėlinių atsiliko 25:40, tačiau po ilgosios pertraukos ėmė artėti prie varžovų ir po 30 žaidimo minučių sumažino atsilikimą iki septynių taškų (52:59). Likus žaisti 2 min., kauniečiai turėjo šešių taškų deficitą (67:73), bet aikštės šeimininkai sugebėjo išsaugoti pergalingą rezultatą.

Kauno komandai 13 taškų pelnė Brandonas Daviesas, po 11 - Marius Grigonis ir Deonas Thompsonas, 10 - Artūras Milaknis, po 8 - Thomas Walkupas ir Edgaras Ulanovas, 5 - Leo Westermannas, 4 - Paulius Jankūnas, 3 - Aaronas White'as.

Vitorijos ekipoje 16 taškų surinko Luca Vildoza, 14 - Shavonas Shieldsas (10 atk. kam.), po 13 - Johannesas Voigtmannas ir Vincentas Poirier, 11 - Marcelinho Huertas.

„Žalgiris“ (9 pergalės/15 pralaimėjimų) turnyre užima 13-ąją vietą, o „Kirolbet Baskonia“ (12/12) ekipa - aštuntąją.

Pirmajame rate žalgiriečiai namuose pralaimėjo Vitorijos klubui 79:87.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 7 dieną namuose su Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (Ispanija) ekipa.