Sportas2018 m. Gruodžio 29 d. 08:47

„Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo Ispanijoje

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

66069

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 15-ojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ svečiuose 66:73 (17:20, 9:16, 24:21, 16:16) pralaimėjo Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (Ispanija) ekipai.

Žalgiriečiai po dviejų kėlinių atsiliko 26:36, o po trijų - 50:57. Įpusėjus paskutiniam kėliniui, aikštės šeimininkai turėjo dviženklę persvarą (65:53). Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, kauniečiai sumažino skirtumą iki trijų taškų (66:69), pergalę šventė Ispanijos klubas.

„Žalgiriui“ 13 taškų pelnė Artūras Milaknis, po 11 - Brandonas Daviesas (9 atk. kam.) ir Derrickas Waltonas, 9 - Marius Grigonis, 8 - Laurynas Birutis, 6 - Aaronas White'as, po 2 - Nate'as Woltersas, Thomasas Walkupas, Rokas Jokubaitis ir Edgaras Ulanovas.

„Herbalife Gran Canaria“ ekipoje 15 taškų surinko Xavieras Rabaseda (8 atk. kam.), 12 - Ondrejus Balvinas, 10 - Albertas Oliveris.

Įpusėjus reguliariajam sezonui, „Žalgiris“ (7 pergalės/8 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą, o „Herbalife Gran Canaria“ (6/9) - 12-ąją.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 4 dieną namuose su Maskvos CSKA (Rusija) ekipa.