Sportas2019 m. Sausio 25 d. 07:53

„Žalgirio“ krepšininkai patyrė nesėkmę Milane

EPA-ELTA nuotr.

69185

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 20-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ svečiuose 70:80 (13:21, 17:13, 20:18, 20:28) pralaimėjo Milano „AX Armani Exchange Olimpia“ (Italija) ekipai, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis.

Žalgiriečiai iš paskutinių šešerių rungtynių pralaimėjo penkerias.

Kauniečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 13:21, bet 16-ąją min. sumažino atsilikimą iki trijų taškų (26:29), o prieš ilgąją pertrauką turėjo keturių taškų deficitą (30:34). Po trijų kėlinių Lietuvos čempionai atsiliko 50:52. 34-ąją min. žalgiriečiai ne tik panaikino aikštės šeimininkų pranašumą, bet ir išsiveržė į priekį 58:57. Vis dėlto Milano komanda atitrūko ir 39-ąją min. susikrovė devynių taškų persvarą (76:67). Per likusį laiką kauniečiams nebepavyko pakeisti susitikimo baigties.

Kauno komandai 17 taškų pelnė Nate'as Woltersas, 14 - Paulius Jankūnas, 13 - Brandonas Daviesas, 10 - Marius Grigonis, po 5 - Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas, 4 - Thomas Walkupas, 2 - Aaronas White'as.

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukusioje Milano ekipoje 20 taškų surinko Mike'as Jamesas (9 rez. perd.), po 17 taškų pridėjo Vladimiras Micovas ir Dairis Bertanis.

M. Kuzminskas per 16 min. surinko 14 taškų (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 4/5), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus. A. Gudaitis per 23 min. pelnė 6 taškus (dvitaškiai 3/5, baudos 0/2), atkovojo 3 kamuolius, suklydo 3 ir prasižengė 4 kartus.

„Žalgiris“ (8 pergalės/12 pralaimėjimų) turnyre užima 11-ąją vietą, o Milano komanda (9/11) - devintąją.

Pirmajame rate žalgiriečiai namuose nugalėjo Milano klubą 83:78.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 31 dieną išvykoje su Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) ekipa.