Sportas2018 m. Vasario 4 d. 19:35

„Žalgirio“ krepšininkai nugalėjo brolių Ballų vedamą „Vytautą“

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt

28245

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ svečiuose 118:96 (36:26, 26:17, 22:29, 34:24) įveikė Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms, „Žalgiris“ pirmavo 62:43, o bet trečiajame kėlinyje daugiausiai tolimų metimų dėka „Vytautas“ buvo priartėjęs iki 10 taškų (72:82). Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje aikštėje dominavo žalgiriečiai, kurie ir iškovojo eilinę pergalę.

„Žalgirio“ komandoje 17 taškų surinko Gytis Masiulis, 14 - Axelis Toupane'as, po 13 - Beno Udrihas ir Edgaras Ulanovas, po 10 - Antanas Kavaliauskas ir Aaronas White'as.

Devintąją nesėkmę iš eilės patyrusiam „Vytautui“ LiAngelo Ballas pelnė 25, Lamelo Ballas ir Justas Sinica - po 19, Tomas Dimša - 11.

„Vytauto“ krepšininkai pataikė net 19 tritaškių iš 47.

„Žalgiris“ (20 pergalių/2 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Vytautas“ (4/18) yra paskutinis - dešimtas.