Sportas2018 m. Gruodžio 19 d. 21:57

„Žalgirio“ krepšininkai išplėšė pergalę Stambule

65304

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 13-ojo turo rungtynėse trečiadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje po atkaklios kovos 75:71 (15:19, 18:20, 16:14, 26:18) nugalėjo autsaiderę Stambulo „Darussafaka“ (Turkija) ekipą.

Nerezultatyviose rungtynėse didesnę laiko dalį pirmavo šeimininkai. Įpusėjus rungtynėms, „Darussafaka“ turėjo 6 taškų persvarą (39:33). Atkakli kova tęsėsi antroje mačo pusėje. Nors trečiojo kėlinio viduryje Stambulo klubas pirmavo 7 taškais (52:45), vėliau žalgiriečiai ėmė vytis varžovus ir 32-ąją min. po Thomaso Walkupo dvitaškio išsiveržė į priekį (54:53).

Likus žaisti 3 min., po taiklaus tritaškio metimo, šeimininkai atitrūko 66:61. Vėliau „Žalgiris“ priartėjo iki minimumo ir viskas sprendėsi paskutinę minutę. Likus žaisti 27 sek., Kauno klubo legionierius Leo Westermannas tritaškiu metimu išvedė svečius į priekį 73:71. Žalgiriečiai vėliau apsigynė nuo varžovų atakos ir galėjo švęsti pergalę.

„Žalgiriui“ (6 pergalės/7 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 11 - Leo Westermannas, po 10 - Marius Grigonis ir Aaronas White'as, 8 - Artūras Milaknis, po 6 - Thomasas Walkupas ir Edgaras Ulanovas, 4 - Derrickas Waltonas, 2 - Rokas Jokubaitis.

11-ąją nesėkmę iš eilės patyrusioje Stambulo ekipoje (1/12) 17 taškų surinko Ray'us McCallumas, 12 - Jonas Diebleris, 11 - Markelis Brownas.

Kitas rungtynes Kauno klubas žais jau penktadienį namuose su Tel Avivo „Maccabi Fox“ (Izraelis) ekipa.