„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės

Kaunas

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

67146

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos 22-ojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje 72:78 (20:23, 18:22, 24:15, 10:18) pralaimėjo Barselonos „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) ekipai.

Žalgiriečiai patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės, o iš paskutinių aštuonerių rungtynių pralaimėjo septynerias.

Kauniečiai prieš ilgąją pertrauką atsiliko 38:45. Trečiajame kėlinyje svečiai ėmė artėti prie varžovų ir 27-ąją min. išlygino rezultatą 56:56, o prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė į priekį 62:60. Vis dėlto, aikštės šeimininkai susigrąžino sau pranašumą. 38-ąją min. Barselonos klubas įgijo penkių taškų persvarą (73:68), o prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, pirmavo 77:70. Svečiams deficito per likusį laiką panaikinti nebepavyko.

Kauno komandai 17 taškų pelnė Artūras Milaknis, 15 - Nate'as Woltersas, 10 - Aaronas White'as (8 atk. kam.), po 8 - Brandonas Daviesas ir Edgaras Ulanovas, po 4 - Thomas Walkupas, Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas, 2 - Marius Grigonis.

Barselonos ekipoje 14 taškų surinko Adamas Hanga, 12 - Kevinas Seraphinas, 11 - Ante Tomičius, po 10 - Thomas Heurtelis ir Pierre'as Oriola.

„Žalgiris“ (8 pergalės/14 pralaimėjimų) turnyre užima 13-ąją vietą, o „FC Barcelona Lassa“ (13/9) ekipa - penktąją.

Pirmajame rate žalgiriečiai namuose pralaimėjo Barselonos klubui 85:88.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais vasario 22 dieną namuose su komanda Podgoricos „Budučnost Voli“ (Juodkalnija) komanda.