„Wintrozen“ – kai žiemos džiaugsmai nepavyksta

wintrozen
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Mėgaujantis žiemos malonumais dažnai susergama. Nors sniego senių statymas ir sniego mūšiai su vaikais yra smagūs sezono elementai, turite būti pasirengę imtis veiksmų, kai sniegas išnyks. Štai tada ir atsiranda vaistas žiemišku pavadinimu – „Wintrozen“!

Lengva užsikrėsti peršalimo epizodu. Tačiau labiausiai vargina bronchito epizodai, kai dėl bronchų gleivinės uždegimo kenčiame nuo nemalonaus kosulio.

Pirmieji ūminio bronchito požymiai yra sausas ir duslus kosulys, deginimas ar sunkumas krūtinėje. Fiziniai nusiskundimai apima silpnumą, o kūno temperatūra gali būti iki 38-39 °C. Per kelias dienas kosulys paprastai iš sauso virsta drėgnu, į jį įsimaišo skreplių.

Simptomai paprastai palaipsniui išnyksta per 7-10 dienų.

„Wintrozen“ yra acetilcisteino turintis vaistas be laktozės ir sorbitolio, todėl jį gali vartoti ir diabetu sergantys žmonės – jame nėra nereikalingo cukraus.

Be to, „Wintrozen“ yra malonaus apelsinų skonio, todėl sergantysis jaučiasi taip, tarsi mėgautųsi Kalėdomis, o ne būtų gydomi. 

„Wintrozen“ lengva vartoti – tabletė ištirpinama stiklinėje. Paruoštą vaistažolių tirpalą galima vartoti iš karto. Paruoštą tirpalą rekomenduojama vartoti likus 2-3 valandoms iki miego.

Svarbu prisiminti, kad vaistą rekomenduojama vartoti tik vyresniems nei 14 metų suaugusiesiems.

Dar daugiau idėjų ir patarimų šventinėje Etaplius.lt rubrikoje „Lengvos Kalėdos“!

 

Reklama