WIM HOF METODAS: praplėsk savo žmogiškųjų galimybių ribas

WIM HOF METODAS: praplėsk savo žmogiškųjų galimybių ribas
Vilnius
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Revoliucinė žmogaus kūno transformacija – WIM HOF METODAS atveria milžinišką kiekvieno iš mūsų potencialą padaryti tai, kas atrodo neįmanoma ir „perrašo“ mūsų kūno programą.

Norite turėti daugiau energijos? Patirti mažiau streso? Turėti stipresnę imuninę sistemą? Norėtumėte geriau miegoti, džiaugtis geresne nuotaika, numesti svorio? O gal jus domina, kaip greitai atsikratyti galvos skausmo ir įveikti sunkiausias pagirias? Knyga WIM HOF METODAS iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tik popierius ir rašalas, tačiau joje įamžinti patarimai ir idėjos – neįkainojamos ir galinčios iš esmės transformuoti žmonių gyvenimus!

Wimo Hofo žinutė pasauliui ir paprasta, ir revoliucinė – jūs visi tikrąja tų žodžių prasme galite padaryti tai, kas atrodo neįmanoma! „Tiek galvodamas, kad tu gali, tiek galvodamas, kad negali – esi teisus“, – įsitikinęs jis. Galite įveikti ligas, pagerinti savo psichinę ir fizinę sveikatą, taip pat įgyti gebėjimus kontroliuoti savo kūno reakciją į bet kokias stresines situacijas. Savo gyvenime taikydami Wimo Hofo METODĄ jūs „įkrausite“ kūną jėga, gyvybingumu ir sveikata.

 

Savo knygoje WIM HOF METODAS autorius įtraukiančiai ir be galo aistringai kalba apie kvėpavimo praktikų svarbą, šalčio terapijos poveikį, minčių kontrolę, mokslą ir sveikatą – jo žinių bagažas milžiniškas, o noras pasidalinti su viso pasaulio žmonėmis – didžiulis. Remdamasis savo ir savo pasekėjų patirtimi jis kalba apie tai, kas gali iš esmės pakeisti tiek jaunų, tiek vyresnio amžiaus, tiek sveikų, tiek ligotų žmonių gyvenimus. Tereikia žengti pirmąjį žingsnį.

„Pirmą kartą lediniame vandenyje išsimaudžiau prieš 41 metus. Tai padariau žiemą, kai vandenį dengė plonas ledo sluoksnis. Nuo tada lediniame vandenyje maudausi kiekvieną dieną, nes tai padeda man jaustis puikiai! O jei kažkas priverčia tave jaustis puikiai, tai tu nori tai pajusti vėl ir vėl. Tą didžiulį energijos pliūpsnį, jėgą ir minčių grynumą“, – kalba Wimas Hofas.

Pagerinęs net 26 pasaulio Gineso rekordus, išleidęs ne vieną populiarumo sulaukusią knygą, nusifilmavęs dokumentiniuose filmuose – Wimas Hofas žino apie ką kalba. Jis basas, vilkėdamas tik šortus bėgo maratoną Šiaurės ašigalyje ir Namibijos dykumoje Afrikoje visai negerdamas jokio vandens. Po storu ledu jis nuplaukė apie 66 metrus ir išbuvo kelias valandas apipiltas ledu, tačiau jo normali kūno temperatūra nepakito. Jis per rekordinį laiko tarpą įkopė į aukščiausius pasaulio kalnus vilkėdamas tik šortus. Visa tai jam pelnė vardą „Iceman“ arba ledo žmogus.

Wimas Hofas savęs nelaiko nei superherojumi, nei guru, tik nori su kuo platesne auditorija pasidalinti atradimais, pakeitusiais jo gyvenimą. Ir galinčiais pakeisti visų kitų! Jis stebėjo kaip jo pasekėjai įveikia tokias ligas kaip diabetas, parkinsonas, reumatoidinis artritas ir kitas autoimunines ligas. Jokių piliulių, injekcijų, papildų ar dietų – viskas ko reikia, tai jūsų noras atrasti savo kūno potencialą. O knyga WIM HOF METODAS yra gidas, kaip tai padaryti.

Knygoje WIM HOF METODAS pasakojama apie Wimo Hofo kelionę iš mažo olandų kaimelio į pasaulį, kuris juo seka ir žavisi. Jis dalijasi savo filosofija ir savo sekėjų gyvenimų pavyzdžiais – tuo, kaip jie transformavo savo gyvenimus.

Ar kada bandėte duše atsukti šaltą vandenį ir po juo palįsti? Wimas Hofas teigia, kad tai aktyvuoja kraujagyslių sistemą. Po kelių dienų tokios praktikos sumažėja kraujospūdis, širdis gali dirbti normaliu ritmu ir ilgiau išlikti sveika. Šaltuoju metų laiku galite užsiimti „sniego joga“ – basi vaikščiokite sniegu. Po kelių minučių jau nebejausite šalčio, jūsų kraujagyslių sistema bus prisitaikiusi prie naujų sąlygų. Tereikia išbandyti, kartoti kasdien ir patirsite – energijos pliūpsnį, psichologinę ramybę ir vidinį džiaugsmą, atsikratysite ilgai kamavusių negalavimų ir, svarbiausia – būsite sveiki.

Knygoje WIM HOF METODAS pateikta informacija ir patarimai – nesunkūs, suprantami ir lengvai pritaikomi praktikoje, gyvenimiški ir tuo pačiu neįtikėtinai veiksmingi. Įsitikinkite patys! Knygą WIM HOF METODAS išleido leidykla OBUOLYS, įsigyti galima čia: https://obuolys.lt/produktas/wim-hof-metodas/

Remiamas turinys