„Vytautas“ nugalėjo „Lietkabelį“

Birštonas

Josvydo Elinsko, Fotodiena.lt nuotr.

22921

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (10-4). Panevėžiečiai išvykoje 74:88 (22:22, 19:18, 19:21, 14:27) nusileido Prienų-Birštono „Vytautui“ (4-9).

Devyniais pralaimėjimais sezoną pradėjusiam „Vytautui“ tai jau ketvirtoji pergalė iš eilės.

„Vytautas“ atliko net 42 (15/42) tolimus metimus, pasiekdamas LKL visų laikų rekordą.

Prienų-Biršono krepšininkai suklydo vos 6 kartus, o po didžiosios pertraukos neprarado apskritai nė vieno kamuolio.

Per pirmuosius tris kėlinius nei viena komanda neturėjo didesnio nei aštuonių taškų pranašumo.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui komandas skyrė vos du taškai (64:62). Spurtą 11:2 surengę „Vytauto“ krepšininkai prieš įpusėjant kėliniui susikrovė dviženklę persvarą (75:64).

„Vytautas“: Tomas Dimša 17, Eigirdas Žukauskas 16 (7 atk. kam.), Edvinas Šeškus ir Egidijus Dimša po 14.

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 15 (11 atk. kam.), Adas Juškevičius 12, Kšištofas Lavrinovičius 10 (7 atk. kam.).