Vyko susitikimas su Savivaldybės administracijos kaimo plėtros skyriumi

Vyko susitikimas su Savivaldybės administracijos kaimo plėtros skyriumi
Telšiai
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Susitikime dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus, Administracijos Kaimo plėtros skyriaus vedėja Vilma Lukoševičienė su specialistais.

Specialistai pasisakė jiems aktualiais klausimais, pažymėjo, jog šiuo metu daugiausia skambučių ir užklausų sulaukia dėl mokamų išmokų už pasėlius, pienines karves, bei numatomų naujovių klausimais.  

Susirinkime taip pat akcentuota, kad LR Žemės ūkio ministerija dažnai keičia įsakymus ir taisykles, darbų eigoje, kurios suklaidina žmones, kaip pavyzdys yra 2016–2020 metų tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklės (Tiesioginių išmokų taisyklės), kurios net deklaravimo metu yra keičiamos.

Administracijos direktorius Tomas Katkus kartu su specialistais atkreipė dėmesį, jog reikia daugiau mokymų ir seminarų ne tik specialistams, bet ir deklaracijų teikėjams. Darbuotojai teigė, kad jaučiamas didelis trūkumas gyvų mokymų.

Susitikimo metu aptarta pasėlių deklaracija. Aptartas žurnalų pildymas elektroninėje sistemoje, kuris kelia nerimą ne tik specialistams, bet ir pareiškėjams.