Vyko nuotolinis susitikimas tarp partnerių

Lietuva
Karolis Stirbys Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Pirmadienį, 2023 m. sausio 16 d., įvyko nuotolinis susitikimas tarp partnerių "K.D.E.T.Y.D" narių iš Graikijos, "DARNOJE" iš Lietuvos, "INERCIA DIGITAL" iš Ispanijos ir organizacija „Local Media MLMDC“ iš Serbijos, projektui „Engaging Youth in a Digital Green Future“.

Buvo aptartas kruopštus mokymų seminaro, kuriame dalyvaus įvairių specialybių mokytojai ir instruktoriai, paruošimas ir organizavimas, kurį įgyvendins švietimo organizacija „Inercia Digital“. Organizacija specializuojasi tiek Europos mokyklų, tiek suaugusiųjų švietimo centrų skaitmeninių įgūdžių tobulinime. Projekto mokymai vyks 2023 m. vasario 13–17 dienomis, nuostabiame Huelvos mieste, Ispanijoje.

Susitikimo tikslas – suteikti informacijos ir supažindinti dalyvius su Europos "Žaliojo Kurso" planais; "Darbotvarkę iki 2030 m."; "17 Tvaraus Vystymosi Tikslų", atsižvelgiant į skirtingas nacionalines realybes, išsivystymo lygius, nacionalinę politiką ir prioritetus. Siekiamas rezultatas: kad aktyvūs jauni piliečiai imtųsi atsakingos praktikos ir panašaus elgesio ir spręstų šiuolaikinius pasaulinius iššūkius.

Projektas bendrai finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis pagal Erasmus+ programą.

Daugiau tobulėjimo galimybių jaunimui ir suaugusiems galima rasti čia: https://www.facebook.com/Darnoje