Vyko Kalvarijos savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sporto varžybos „Judam visais metų laikais“

Kalvarija
Janinos Bukevičienės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kalvarijos savivaldybė

Gruodžio 6 d. Kalvarijos sporto centre vyko Kalvarijos savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sporto varžybos „Judam visais metų laikais“, jau tapusios tradicine švente.

 Joje dalyvavo 77 vaikai iš Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinės mokyklos, Kalvarijos ir Sangrūdos gimnazijų, Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio ir jo Jungėnų skyriaus. Varžybos – tai viena iš Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis" įgyvendinamų Kalvarijos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekto „Sveikas ir saugus darželinukas" veiklų.

Susirinkusius priešmokyklinukus pasveikino lopšelio-darželio pavaduotoja ugdymui Janina Bukevičienė, Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Marija Kabelkienė, Kalvarijos sporto centro direktorius Edvardas Venslova.

Visos komandos atliko namų darbus ir paruošė savo prisistatymą. Po smagios mankštos vaikai kaip ir pasakoje „Dvylika mėnesių" aplankė visus metų laikus – pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą – ir kaip tikri kovotojai atliko paruoštas užduotis. Po skanios, šiltos arbatos kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas asmenine dovanėle – atšvaitu, o komandos – padėkos raštais. Smagiai ir aktyviai sportuodami vaikai patyrė judėjimo džiaugsmą ir daug gerų emocijų.

Sveikos gyvensenos, aktyvaus judėjimo skatinimas nuo mažens kiekviename vaike formuoja sveikesnius gyvenimo įpročius.