Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ bendruomenė susirinko į 40-ojo gimtadienio minėjimą

432232691_811278171039714_3192776793167901911_n
Visaginas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Visagino savivaldybė

Kovo 29-ą dieną Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ bendruomenė ir svečiai susirinko į šviesų ir džiaugsmingą renginį – 40-ojo gimtadienio minėjimą.

Jubiliejinio gimtadienio proga pasveikinti lopšelio-darželio bendruomenės atvyko savivaldybės meras Erlandas Galaguz, vicemerė Aleksandra Grigienė, administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja M. Gutė, ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir švietimo pagalbos tarnybos vadovai ir buvusios lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ direktorės L. Kaško ir V. Kriaučiūnienė.

Lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ bendruomenei linkėjo visokeriopos sėkmės, neblėstančios energijos, kūrybingumo ugdant mažuosius visaginiečius.

Renginio metu svečius džiugino „Kūlverstuko“ buvę ir dabartiniai ugdytiniai, atlikdami įvairius kūrinius: dainas, šokius, cirko numerius.

Lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ l. e. direktoriaus pareigas Danutei Remeikienei, pavaduotojai ugdymui Jelenai Skorik, mokytojams ir kitiems darbuotojams už nuoširdų darbą, begalinę kantrybę, kūrybiškumą ir išradingumą kuriant draugiškesnį ir jaukesnį pasaulį vaikams buvo įteiktos padėkos.

Dar kartą nuoširdžiai sveikiname Visagino vaikų lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ bendruomenę gražaus jubiliejaus proga!