Visagino savivaldybėje lankėsi Armaviro (Armėnija) delegacija

Visagino savivaldybėje lankėsi Armaviro (Armėnija) delegacija
Visaginas
Visagino savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Visagino rajono savivaldybė

Dar prieš pusmetį suplanuoto vizito Visagino savivaldybėje atvyko Armaviro (Armėnija) meras Davit Khudatyan kartu su delegacija.

Svetingai priimdamas svečius ir kviesdamas iš arčiau susipažinti su Visaginu, Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz detaliai pristatė Visagino socialinį, ekonominį kontekstą, strategiškai svarbius Visaginui projektus. Papildydamas merą, su svečiais pasisveikino ir žodį tarė Administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, taip pat supažindindamas svečius su už įvairias sritis atsakingais savivaldybės administracijos specialistais.

Visagino savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėja Viktorija Abaravičienė ir Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė detaliau pristatė savivaldybės infrastruktūros tobulinimo projektus, švietimo ir neformalaus ugdymo, sporto šakų galimybes ir jų gilinimą Visagine.

Po susitikimo svečiai buvo pakviesti apsilankyti Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre, kurio direktorius dr. Vytautas Petkūnas ir Sektorinio praktinio mokymo centro vadovas Gintautas Dervinis pristatė centro turimas technologijas, veiklą ir indėlį į Visagino verslų plėtrą, sėkmingai rengiant įvairių sričių specialistus.

Armaviro delegacija taip pat apsilankė VšĮ Visagino meno galerijoje, o vėliau nuvyko į UAB „Intersurgical“ gamyklą Visagine, kur juos sutiko UAB „Intersurgical“ Visagino padalinio generalinis direktorius Renaldas Kupstys.

Armaviro delegacija taip pat lankėsi Armėnijos Respublikos ambasadoje Lietuvoje. Susipažino su Vilniaus senamiesčio architektūrine įvairove ir daugiakultūre aplinka bei aplankė kupinus nuostabių vietų Trakus.

Armaviro meras D. Khudatyan džiaugėsi bendradarbiavimo ryšiais ir artimesne pažintimi su Visagino savivaldybe. Armaviro delegacijos narius Visagine labai šiltai sutiko ir priėmė armėnų bendruomenė.

Šių metų birželio 13 dieną Armaviro mieste (Armėnija) Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz ir Armaviro miesto meras Davit Khudatyan pasirašė miestų bendradarbiavimo sutartį.

Miestų bendradarbiavimo sutartyje įtvirtintas siekis bendradarbiauti švietimo, sporto, kultūros, turizmo ir inovacijų srityse: keistis patirtimi, išbandant naująsias technologijas savivaldybės infrastruktūros planavime, organizuoti kultūros ir sporto renginius, bendrus projektus.'