Visagino KC vadovas apdovanotas Vyriausybės kultūros ir meno premija

Visaginas
Visagino savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Visagino savivaldybė

Kovo 9 dieną Vyriausybėje vyko iškilminga kultūros ir meno premijų įteikimo ceremonija. Dvylika kūrėjų už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui apdovanoti Vyriausybės kultūros ir meno premijomis, tarp jų – ir Visagino kultūros centro direktorius Audronis Imbrasas.

Premijų įteikimo ceremonijoje, sakydamas savo kalbą, Visagino kultūros centro vadovas ypač dėkojo visiems Visagino miesto gyventojams bei  savivaldybės vadovams už galimybę dirbti Visagine Visaginui. Savo kalboje Audronis Imbrasas atkreipė valstybės vadovų, politikų dėmesį į būtinybę skirti didesnį dėmesį kultūrai regionuose. 

Vyriausybės kultūros ir meno premija Audronis Imbrasas įvertintas kaip šokio kritikas ir kultūros vadybininkas, tačiau kultūros lauke neabejotinai žinomas kaip inovatorius, glaudžiai susijęs su įvairiausių naujų vėjų Lietuvos scenos menuose atsiradimu.

Nuoširdžiai sveikiname gerbiamą Visagino kultūros centro vadovą Audronį Imbrasą su pelnyta premija bei dėkojame už aukšto lygio, ypač ryškius, inovatyvius, kontrastingus ir įtraukiančius kultūros įvykius Visagine. Sėkmės ir įkvėpimo ateities darbuose!