Visagine planuojamas išskirtinis renginys – Robotiados diena

Visaginas
Visagino savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Visagino savivaldybė

Visaginas ir toliau skinasi kelią inžinerinių technologijų srityje: mieste planuojamas didžiausias robotikos renginys – Robotiada.

Vasario 28 dieną Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz kartu su vicemere Aleksandra Grigiene bei administracijos specialistais dalyvavo nuotoliniame pasitarime su Robotiados Lietuvoje autoriais ir iniciatoriais – Sauliumi Vasiliausku bei Virginijumi Jakščiu, su kuriais aptarė Robotiados dienos organizavimo Visagino mieste detales.

Šis renginys taps stipriu Visagino inžinerinių technologijų ir kūrybinių industrijų krypties vystymo įtvirtinimu. Visagino jaunimas nuo pat mažens demonstruoja puikius robotikos sugebėjimus, lavina juos neformalaus ugdymo užsiėmimuose, dalyvauja įvairaus lygio konkursuose, kuriuose užima aukštas pozicijas.

Planuojama, kad Robotiados šventėje dalyvautų visi miesto vaikai, būtų galimybė ne tik pasivaržyti ir pasimokyti, bet ir pamatyti naujausius robotikos pasiekimus! 

Robotiada – vienintelis toks renginys, kuriame galima išvysti technologijas, pakeisiančias ateitį, pabandyti įspūdingiausias technologines pramogas, dalyvauti dirbtuvėse, suteiksiančiose patirties, prilyginamoms „super galioms“, ir pamatyti, kaip geriausių šių dienų robotikos ekspertų sukurti robotai kovoja didžiausiose šalies robotų kovose.