Vis labiau populiarėja aliuminiai langai: specialistai įvardijo jų privalumus

Lietuva
Šiaulių vyskupijos kurija, „Bodesos langai“ darbas.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Projektuodami namus ar pastatus ieškome modernių, stilingų ir efektyvių sprendimų. Šiuolaikiniuose pastatuose vis dažniau atsiranda įdomesnių variantų, būtent todėl statant modernų būstą ar pastatą labai svarbu išsirinkti profesionalią įmonę. UAB „Bodesos langai“ – Šiauliuose įsikūrusi įmonė, kuri savo klientams gali pasiūlyti itin platų paslaugų pasirinkimą. Įmonė siūlo ne tik plastikinius ir aliuminius langus, bet ir lauko duris, stiklines fasadų sistemas, slankiojančias sistemas, skirtas terasoms ir biurams, žiemos sodus ir ir t. t.

 

Nors „Bodesos langai“ neseniai atšventė dar tik 2-ąjį gimtadienį, tačiau turi 16 metų patirties šioje srityje. „Esame jauna įmonė, tačiau turime neįkainojamą patirtį – tai viena iš mūsų stiprybių“, – teigia „Bodesos langai“ direktorė Vaida Steponavičiūtė.

„Bodesos langai“ direktorė pasakoja, jog šiuo metu didžiausi įmonės pajėgumai skirti didesnės apimties objektams ir aliuminio stiklo fasadams, tačiau savo gaminių gali pasiūlyti ir ekonominiam variantui, ir išskirtiniam prabangiam namui.

Aliuminiai langai: kuo jie ypatingi?

Ilgą laiką buvęs populiarus plastikas šiuo metu užleidžia pozicijas aliuminio konstrukcijoms. Natūraliai kyla abejonė, kurį variantą pasirinkti: pasitikėti tuo, kas jau išbandyta, ar pasirinkti tai, kas nauja ir modernu.

V. Steponavičiūtė pasakoja, jog paskutiniu metu klientai nori ne sienų, o stiklo. Tendencijos keičiasi, langai tampa didesni, o klientų norai vis auga.

Aliuminio langai ypatingi tuo, kad yra tvirti, saugūs, ergonomiški, ilgaamžiai, išsiskiria lengvumu ir patrauklia išvaizda, o jų techninės galimybės – milžiniškos.

„Turėdami puikius konstruktorius, taip pat specialias gamybos, pristatymo, montavimo ir priežiūros komandas, galime glaudžiai bendradarbiauti su pastato inžinieriais ir projektuotojais, siekdami užtikrinti, kad kliento pastato vizija būtų visiškai įgyvendinta. Savo klientams siūlome aukštos kokybės gaminius, kurie atitinka visas deklaruojamas aliuminio profilių sistemų tiekėjų savybes“, – apie įmonės technines galimybes pasakoja direktorė.

Pasirinkę aliuminio konstrukcijos langus tikrai nesigailėsite. Šie gaminiai išsiskiria savitumu ir estetine išvaizda, yra ilgaamžiai ir itin patvarūs atšiaurioms klimato sąlygoms. Taip pat tai daili namų detalė, kuri dera prie įvairaus interjero, jo neužgožia, o kaip tik papildo paprastumu ir elegancija.

„Įsirengus aliuminio langus galima pamiršti rūpesčius, susijusius su remontu. Šie langai nepūva, nesilupa ir nerūdija, jų praktiškai nereikia prižiūrėti. Aliuminio langų tarnavimo laikas siekia ne vieną dešimtmetį“, – privalumus vardija V. Steponavičiūtė.

Nauja įranga leis gaminti dar kokybiškesnius gaminius

„Bodesos langai“ įmonę papildė ilgai lauktas vokiečių gamintojo „Elumatec“ aliuminio profilių apdirbimo centras, kuris užtikrina nepriekaištingą aliuminio profilio paruošimą, tikslumą ir žinoma gamybos greitį. Dirbant profilio apdirbimo staklėmis užtikrinamas didesnis darbo našumas bei aukštesnė apdirbimo kokybė.

Šių staklių pagalba išpjaunama ypač tiksli detalė iš plastiko, metalo, medžio, keramikos ir kitų medžiagų. Dirbant profilio apdirbimo staklėmis užtikrinamas didesnis darbo našumas bei aukštesnė apdirbimo kokybė.

„Profilio apdirbimo staklės leidžia veiksmingai ir efektyviai apdoroti aliuminio profilį. Užtikrinamas darbo našumas, tikslumas, gaminiai bus dar kokybiškesni. Šios staklės leidžia išpildyti sudėtingesnių formų frezavimą, tikslų ilgį ir gylį. Sujungus visas konstrukcijas, tikslumas yra labai svarbu ir, žinoma, kokybė“, – apie naują  įrangą pasakoja „Bodesos langai“ direktorė.

Artimiausi tikslai – gamybos plėtra ir tobulėjimas

V. Steponavičiūtė pasakoja, kad artimiausias įmonės planas – gamybos plėtra, kuri leistų pasiūlyti klientams kokybiškus gaminius už dar patrauklesnę kainą. Pagrindinis įmonės tikslas – produkcijos kokybė ir tinkamai įvykdyti įsipareigojimai savo klientams.

„Norime įsigyti naujų papildomų įrenginių, kurie leistų dar kokybiškiau dirbti ir optimizuoti darbo procesus. Naujų gaminių neįvedinėsime, tiesiog tobulinsime esamą gamybą. Norime dirbti kuo tiksliau, kuo našiau ir padaryti dar daugiau produkcijos.

Buvome viena iš senesnių įmonių Šiauliuose, kuri užsiėmė plastikiniais langais. Šiuo metu mūsų tikslas yra labiau išplėsti aliuminių konstrukcijų gamybą ir pardavimus. Viską pagaminti kokybiškai ir greitai“, – apie įmonės planus pasakoja V. Steponavičiūtė.

 

Remiamas turinys